Ponuka

Kultúrne a spoločenské podujatia

Programy a podujatia pri dôležitých udalostiach obcí, verejných inštitúcií či rodinných príležitostiach. Pre výnimočné momenty vo Vašom živote pripravíme eventy s originalitou, kreativitou a noblesou. Zabezpečíme celkovú produkciu od programu, umelcov, priestoru, dekoráciu, mobiliár až po bezpečnosť.

family days by 4Sports media

Family Days

V našich kalendároch veľmi radi vidíme poznačené firemné Family days. V nich sa snúbi naša vášeň v organizácii eventov a detských akcií s hravosťou, uvoľnenosťou a priestorom pre skvelú priateľskú atmosféru. Presne tak ako pri tvorbe všetkých našich programov u nás v agentúre. Našou výhodou je pestrý vlastný inventár, ktorý nám umožní držať cenu na uzde a dopriať Family day každej spoločnosti v medziach jej budgetových možností.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Oslavy by 4Sports media

Oslavy

Našu produkčnú zdatnosť a profesionalitu môžete využiť tak počas firemných večierkov a podujatí, ako aj rodinných osláv. Bez rozdielu k nim pristupujeme s rovnakou vážnosťou, profesionalitou, ale hlavne radosťou, hravosťou a kreativitou. Doprajte svojim hosťom pocit výnimočnosti a využite možnosť organizácie eventu z dielne 4SPORTS media.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Oslavy by 4Sports media
4SM

Svadby

Aj počas Vášho najdôležitejšieho dňa si môžete užiť naše dlhoročné skúsenosti z organizácie veľkých kultúrnych a spoločenských podujatí, ktoré prenesieme do prípravy a organizácie Vašej svadby. A Vy si tak budete môcť naplno užiť svoj deň v kruhu blízkych bez starostí a námahy, pretože všetko zariadime za Vás – vtipného starejšieho, priestor, výzdobu a dekorácie, kyticu ako aj kapelu či DJ. Nebude chýbať ani kvalitná domáca na prípitok!

Mám záujem o nezávislú ponuku
kultúrne podujatia by 4Sports media

Galavečery

Ak chcete zažiť veľkoleposť a pocit dôležitosti, určite sa obráťte na nás a dovoľte, aby sme Vám ukázali grandióznosť eventu, ktorý zmení dejiny. Aj počas galavečerov posúvame hranice event manažmentu. Ponúkame nielen perfektný servis, ale aj pridanú hodnotu overených dlhoročných dodávateľov a účinkujúcich. Ku Vášmu galavečeru pristúpime s rešpektom a primeranou kreativitou.

Mám záujem o nezávislú ponuku
kultúrne podujatia by 4Sports media
Mladý slovanista face painting

Detské akcie

Detské akcie patria medzi naše najobľúbenejšie zadania. Radi sa vraciame do detských čias a vytvárame zábavné a kúzelné podujatia plné smiechu, radosti, ale aj poučenia. V našej agentúre sa počas kreovania týchto podujatí meníme na deti a vytvárame vlastný zábavný detský svet do ktorého patria bubliny, nafukovacie hrady, atrakcie, trampolíny, ale aj skvelí animátori. Vráťte sa spolu s nami do bezstarostných čias, lebo všetko zabezpečíme za Vás.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Nafukovacia šmyklávka

Dni obce / Mestské dni

Pamätné dni obcí a miest, ako aj tematické programy pri príležitosti významných jubileí, Vianoc, fašiang, Dní matiek či sv. Mikuláša. Dokážeme zabezpečiť komplet podujatie na kľúč alebo jednotlivé časti – program, mobiliár, výzdoba, moderátor, hostesky či divadelné predstavenie. Deň obce z našej dielne poteší každého obyvateľa, ako aj návštevníka.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Nafukovacia šmyklávka
Kultúrne podujatie event ples

Plesy a bály

Plesy a bály v podaní 4SPORTS media sú priestorom pre zábavu a plesanie, ako aj pre posedenie pri slávnostne prestretých banketových stoloch plných dobrôt . Zabezpečíme lokáciu, program, výzdobu, ale hlavne skvelú tanečnú zábavu až do rána. Samozrejme nechýba ani zaujímavý sprievodný program pre menej tanečne zdatných.

Mám záujem o nezávislú ponuku
slávnostné otvorenia by 4Sports media

Slávnostné otvorenia

Vždy radi a hrdo stojíme pri narodení novej značky, nového pracoviska, pobočky či obchodu a pre jeho úspešný štart pripravíme veľkolepé a nezabudnuteľné slávnostné otvorenie. Grand opening v našom podaní je vždy luxusný, nablýskaný, ale hlavne príjemný a priateľský. Pripravíme Vám program, dekoráciu, moderátora, ale aj chutný catering.

Mám záujem o nezávislú ponuku
slávnostné otvorenia by 4Sports media