Disponujeme množstvom vlastného inventáru a mobiliáru, čo nám umožňuje ponúknuť Vám skvelé ceny na prípravu a realizáciu Vášho podujatia alebo Vám zabezpečiť len samotný inventár.

Nafukovacie atrakcie

Zorb futbal

Zorb futbal alebo Bubble futbal je obľúbená a netradičná zábava plná smiechu a kopy nárazov. K dispozícii 10ks zorbových farebne odlíšených 1,5 metrových zorbových gulí. A futbalová lopta s bránkami ☺️ Nutná obsluha…

cena od 250 € / deň

Radarová bránka

Nafukovacia bránka s digitálnym meračom rýchlosti, ktorá vám odmeria rýchlosť vašej strely a nemusíte lopty naháňať všade naokolo. Šírka 2,5m x výška 3m x hĺbka 4m. Možnosť vlastného brandingu.

cena od 150 € / deň

Nafukovacie hrady mini

Najmenšie nafukovacie hrady pre tých úplne najmenších.. Rozmery väčšieho 3,5*2,5*2,2m a menšieho 2,5*2*2m. Pre deti do 5 rokov, s obmedzenou kapacitou.

cena od 50 € / deň

Nafukovacia šmyklávka

Nafukovacia šmyklávka je ideálne kombo 2 v 1, spojenie nafukovacieho hradu a zároveň šmyklávky v jednom balíku. K dispozícii s ochrannou sieťou. Rozmer nafukovacieho komba je 8m * 5m * 4,6m. Odporúčame!

cena od 250 € / deň

Nafukovací terč

4 metre vysoký samostojaci nafukovací terč so suchým zipsom, vrátane 6 ks futbalových lôpt so suchým zipsom. Ideálna zábavná aktivita pre malých aj veľkých futbalistov! Možnosť vlastného brandingu.

cena od 150 € / deň

Nafukovací prales

Nafukovací tropický prales umožní deťom poriadne vybiť svoju energiu počas krúženia, skákania a zápasenia s rôznymi prekážkami na vyše 35 metroch štvorcových. Rozmer nafukovacieho pralesa je 6,5m * 5,5m * 2,2m.

cena od 250 € / deň

Nafukovací hrad „Červík“

Nafukovací hrad je obľúbená a zároveň bezpečná voľba pre všetky typy detských akcií. Nafukovacia atrakcia „Červík“ s rozmermi 4,5m * 3,3m * 4m s krytou strechou vám zabezpečí nekončiacu zábavu aj v prípade mierneho dažďa.

cena od 150 € / deň

Nafukovací hrad

Nafukovací hrad je obľúbená aktivita a zároveň bezpečná voľba pre všetky typy detských akcií. Nafukovacia atrakcia s rozmermi 4,5m * 4,5m * 3,5m s kapacitou 10 malých huncútov zabezpečí nekončiacu zábavu na niekoľko hodín.

cena od 150 € / deň

Nafukovací biliard

Nafukovací biliard s 15-timi farebne rozlíšenými a očíslovanými loptami vám prináša dokonalú kópiu ručného gulečníku, ktorá sa však hrá sa iba nohami a podľa pravidiel biliardu. S rozmerom 8m * 5m je mimoriadne vhodným doplnkom športových akcií. Možnosť umiestnenia vášho brandingu.

cena od 150 € / deň

Hamster ball

Nafukovacie zorbové gule s rozmerom 3m. Účastníci vlezú dovnútra a bláznivé závody škrečkov sa môžu začať. Ideálne na teambuildingové aktivity a rôzne súťaže. K dispozícii 2 kusy.

cena od 200 € / deň

Stany a altánky

Nafukovacie iglu

Transparentný nafukovací stan s priemerom 6m a výškou 4 metre. Ideálna voľba do nepriaznivého počasia zaujme aj svojím kruhovým pôdorysom.

cena od 600 € / deň

Nafukovací stan 5x5m

Nafukovací stan s rozmerom 5x5m a výškou 4,5m, využívaný aj ako lacná alternatíva stage-u. Nevhodný v prípade prudkého vetra či dažďa. V cene prenájmu 4 kusy 30kg pieskových závaží, ktoré sa elegantne schovajú do každej nohy stanu.

cena od 300 € / deň

Altánok 8x4m

Kvalitný rýchlorozkladací nožnicový altánok o rozmere 8x4m, s možnosťou upevnenia bočných stien a zaistením oceľovými 30kg závažiami na každej nohe.

cena od 199 € / deň

Altánok 6x3m

Kvalitný rýchlorozkladací nožnicový altánok o rozmere 6x3m, s možnosťou upevnenia bočných stien a zaistením oceľovými 15kg závažiami na každej nohe.

cena od 129 € / deň

Altánok 3x3m

Kvalitný rýchlorozkladací nožnicový altánok o rozmere 3x3m, s možnosťou upevnenia bočných stien a zaistením oceľovými 15kg závažiami na každej nohe.

cena od 89 € / deň

Altánok 2x2m

Kvalitný rýchlorozkladací nožnicový altánok o rozmere 2x2m, s možnosťou upevnenia bočných stien a zaistením oceľovými 15kg závažiami na každej nohe.

cena od 69 € / deň

Sedacie vaky

Veľké

Klasické veľké sedacie vaky s rozmerom 1,4 * 1 m, k dispozícii v rôznych farbách a v množstve 20 ks.

cena od 10 € / deň

Tubus

Sedacie vaky tubus v šedej a čiernej farbe. K dispozícii 10 ks skladom na prenájom.

cena od 5 € / deň

Taburetky

Najmenšie a najmilšie sedacie vaky. K dispozícii až 20 ks skladom na prenájom.

cena od 2.5 € / deň

Player

Obľúbené sedacie vaky player ideálne pre chvíle oddychu a relaxu v chill out zóne, ale aj v hernej zóne. K dispozícii v rôznych farbách, v počte 10 ks.

cena od 7.5 € / deň

Ostatný inventár

Zvuková aparatúra

Zvuková aparatúra na indoorové, ale aj outdoorové podujatia menšieho typu. Súčasťou sú 2 reproduktory na statívoch s mixpultom. K dispozícii aj kvalitný mikrofón.

cena od 150 € / deň

Závodné simulátory

Pretekárske závodné racing simulátory na prenájom. Jeden závodný set obsahujúce televízor na statíve, volant s pedálmi, pretekárske kreslo a radiacu páku a drevenú konštrukciu. K dispozícii 2 kusy, cena za 2 kusy.

cena od 800 € / deň

Televízor „65“

Ultratenký televízor zn. LG na prenájom. 4K ultra HD televízor s uhlopriečkou 164cm. Wi-fi, bluetooth pripojenie, 3x HDMI, 2x USB. K dispozícii 2 ks, v prípade potreby k dispozícii aj mobilné stojany. Cena vrátane stojanu.

cena od 100 € / deň

Televízor „55“

Ultratenký televízor zn. Philips na prenájom. Full HD LCD televízor s uhlopriečkou 123cm. 2x HDMI, 1x USB. K dispozícii 2 ks, v prípade potreby máme k dispozícii aj mobilné stojany. Cena vrátne stojanu.

cena od 75 € / deň

Taburetky

Štvorcové taburetky na sedenie k nízkym stolíkom alebo do šatne, s výškou 36cm. K dispozícii 10ks čiernych a 10ks bielych taburetiek na prenájom.

cena od 5 € / deň

Stojan na tablet

Stojan na tablet s perfektnou stabilitou v čiernej farbe. Uzamykateľný stojan je vhodný pre tablety s maximálnou uhlopriečkou 10,1. Dostupný aj s tabletom zn. Samsung Galaxy Tab E 9.6 v čiernej farbe.

cena od 30 € / deň

Stand by stoly

Stand-by stoly o výške 120cm, so zväčšenou servírovacou plochou. K dispozícii aj s obrusmi rôznych farieb – čierne, biele, farebné. K dispozícii 30 kusov.

cena od 10 € / deň

Stand by stoličky

Stand-by stoličky s výškou 80cm. K dispozícii 20 kusov.

cena od 3 €

Športové pomôcky

Športové pomôcky na prenájom. Máme bránky, lopty, rakety, petangue, bedminton, mini stolný tenis, švihadlá, kužele, prekážky aj stolné hry a veľa iného. Ceny individuálne.

cena od 1 € / deň

Slnečníky

Slnečníky využijete pri každom dlhšom pobyte na slnku. K dispozícii máme slnečníky aj s betónovými podstavcami s priemerom 2 alebo 3 metre.

cena od 20 € / deň

Skladacia stolička

Ľahká skladateľná stolička čiernej farby s nosnosťou 100kg na prenájom. K dispozícii 100ks.

cena od 3 € / deň

Reklamný stojan

Obojstranný hliníkový reklamný stojan s clip rámom, s displejom formátu A2. K dispozícii viacero kusov. Vhodný do interiérového aj exteriérového prostredia.

cena od 10 € / deň

Rečnícky pult

Rečnícky pult na prenájom. Možnosť brandingu prednej strany.

cena od 50 € / deň

Projektor

K dispozícii máme aj digitálny vysokokontrastný projektor zn. BENQ MX723 s kvalitnou projekciou prenášaných prezentácií. Dobrá svietivosť zaručuje nádherný obraz v každom prostredí.

cena od 50 € / deň

Premietacie plátno

Premietacie projekčné plátno so statívom. Ideálne na vytvorenie kvalitnej premietacej plochy. Nastaviteľný rozmer až do 2*1,5m s možnosťou nastavenia výšky.

cena od 20 € / deň

Pivné sety

Pivné sety sú klasickým eventovým vybavením na usadenie väčšieho počtu osôb. Stôl a 2 rozkladacie lavice o dĺžke 200-220cm. Vhodné pre usadenie 6 až 8 ľudí. K dispozícii 35 kusov.

cena od 8 € / deň

PAR reflektory

PAR reflektorové svetlá na osvetlenie malých a stredných akcií, značky DJ Mega Tripar Profile Plus na prenájom. K dispozícii 8 kusov, 2 statívy a diaľkový ovládač.

cena od 20 € / deň

Obruč na smeti

Ideálny pomocník na zber odpadu počas podujatí, najmä v exteriéri. Klasické železné obruče na smeti s objemom do 120l. K dispozícii 10ks.

cena od 5 € / deň

Navigačný stojan

Meter vysoký hliníkový stojan s podstavou a hliníkovým clip rámom formátu A4. K dispozícii viacero kusov. Vhodný do interiéru a taktiež exteriéru.

cena od 10 € / deň

Nastaviteľné stoličky

Štýlové stoličky, nastaviteľné na rôznu výšku (47, 53, 58, 64 a 69cm), čiernej farby s borovicovým sedákom. Jednoduchá manipulácia. K dispozícii 6ks.

cena od 8 € / deň

Mobilné lešenie

Mobilné lešenie na prenájom. Montážna výška až 5 metrov. Stabilná traverza a koleska na presúvanie. Pracovná výška: 4,5 m Výška na státie: 3 m Výška lešenia: 4 m Výškový dosah: 5 m Veľkosť plošiny: 1,50 m x 0,60 m Max. nosnosť: 150 kg/m

cena od 100 € / deň

Minichladnička

Pultová mini chladnička zn. HISENSE bielej farby, s výškou 85cm a objemom 80l / 12l na prenájom. Vhodná ako doplnok k baru alebo na menšie akcie.

cena od 30 € / deň

Maliarske stojany

Maliarsky ateliérový stojan s nastaviteľňou výškou na umiestnenie plátna, obrazu alebo na vystavovanie. Svetlo-drevené prevedenie. K dispozícii 10 kusov.

cena od 10 € / deň

Malé stolíky

Klasické malé stolíky zn. Lack, ideálny napríklad do detského kútika, s rozmermi 55x55cm na prenájom. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach a v počte 20 ks.

cena od 5 € / deň

Kovové fakle

Na prenájom máme k dispozícii aj kovové dekoratívne fakle plniteľné olejom a s vyťahovateľným knôtom a podstavcom. Výška 150 centimetrov.

cena od 25 € / deň

Konštrukcia fotostena

Robustná kovová konštrukcia na fotostenu do interiéru aj exteriéru. Rozmer 3×2,5m a k dispozícii sú 3 kusy.

cena od 100 € / deň

Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky k sedačkám na prenájom. Vhodné do exteriéru počas letnej sezóny a samozrejme do interiéru. K dispozícii biele a čierne stolíky. Rozmer 90x55cm.

cena od 10 € / deň

Kávovar

Automatický kávovar zn. Krups na zrnkovú kávu, so zásobníkom, automatickým mlynčekom a LCD displejom. Možnost regulovať množstvo kávy.

cena od 50 € / deň

Káblové prechody

Chráničky káblov, alebo odborne káblové prechody či káblové mosty sú dnes už samozrejmosťou na každej akcii, na ktorej sa dbá na bezpečnosť. K dispozícii 25ks o rozmere 1m.

cena od 10 € / deň

Fotokútik

Zábavná aktivita pre malých aj veľkých s množstvom rekvizít, masiek a dekorácií. Fotoateliér s profi fotografom a okamžitým vyvolaním fotky zabezpečí zábavu aj pamiatku.

cena od 300 € / deň

Flipchart

Výškovo nastaviteľný, magnetický flipchart s rozmerom 70x100cm. K dispozícii viacero kusov. Ideálny doplnok na workshopy, brainstormingy či konferencie.

cena od 20 € / deň

Elektrocentrála

Ak potrebujete elektrinu, ale v blízkosti nie je žiadna dostupná zásuvka, máme k dispozícii mobilný naftový generátor (elektrocentrálu) na výrobu elektriny značky Scheppach SG6500.

cena od 50 € / deň

Elektrický gril

Kompaktný elektrický gril s nepriľnavým povrchom a bez nutnosti použitia oleja s rozmere platne 20x25cm. K dispozícii 2 kusy.

cena od 20 € / deň

Elektrická rozvodňa

Elektrická rozvodňa na 380V so šiestimi zásuvkami (2x 400V/32A a 4x 230V/16A), vrátane 50m predlžovacieho káblu. Vhodné riešenie na rôzne akcie.

cena od 50 € / deň

Divadelné stĺpiky

Divadelné stĺpiky na elegantné oddelenie priestoru, alebo zdôraznenie vstupu do areálu alebo do sály. K dispozícii chrómové strieborné stĺpiky s červeným lanom.

cena od 12 € / deň

Detský kútik

Plastové detské stoličky, malé stolíky, potreby na kreslenie či maľovanie a rôzny detský inventár na prenájom. Detský kútik až pre 100 detí. Cena na vyžiadanie podľa rozsahu.

cena od 5 € / deň

Detské stoličky

Detské stoličky Mammut na prenájom. K dispozícii vyše 30ks detských stoličiek vo viacerých farebných prevedeniach. Ideálne v kombinácii s malým stolíkom Lack.

cena od 3 € / deň

Dekoratívne vankúše

Dekoratívne vankúše, prevažne bielej farby so zlatými a modrými vzormi, s rozmerom 40x40cm. Možnosť zabezpečiť rôzne obliečky. K dispozícii takmer 100ks.

cena od 2 € / deň

Chladnička s mrazničkou

Kombinovaná chladnička s mrazničkou zn. BEKO bielej farby s výškou 152cm a objemom 142l / 87l na prenájom. Ideálna pre všetky akcie, kde potrebujete chladené nápoje či jedlá.

cena od 40 € / deň

Červený koberec

Červený koberec patrí ku každému slávnostnému galaeventu. Všetky hviezdy vašej akcie či eventu na ňom spoľahlivo zahviezdia. Zabezpečíme aj s inštaláciou aj deinštaláciou. Koberec je určený do interiéru.

cena od 100 € / deň

Cateringové stoly

Cateringové stoly na prenájom. Rozmery stola: 152,4 x 76,2 x 74,3 cm. Značka ZOWN. Max. nosnosť 270kg. Jednoduchá montáž, demontáž aj preprava. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné použitie. K dispozícii 20ks, v prípade záujmu aj s obrusmi.

cena od 10 € / deň

Barové stoličky

Barové stoličky Jefferson s plastovým sedákom a nosnosťou 110kg na prenájom. Štýlový doplnok predovšetkým pre interiérové akcie, ale aj do letného exteriéru.

cena od 10 € / deň

Našli ste čo potrebujete?

Objednávka