Ponuka

Event

Plánujete firemný event, family day, deň otvorených dverí alebo vianočný večierok? Radi Vám kompletne navrhneme a následne aj zabezpečíme Vaše podujatie presne podľa Vašich požiadaviek. Na starosť si zoberieme celú produkciu od návrhu priestoru, cez program a vystupujúcich umelcov, dekorácie, eventový mobiliár až po bezpečnosť. Kontaktujte nás a zverte nám organizáciu Vášho podujatia, garantujeme maximálnu spokojnosť!

Firemné akcie|Event

Firemné akcie

Firemné eventy sú dôležitým zrkadlom života spoločnosti a oslavou významných udalosti (narodeniny, výročia, openingy, Vianoce, Nový rok a iné). Vytvoríme program, ktorý podporí čaro okamihu a zvýrazní veľkoleposť príležitosti a umocníme Vašu značku v očiach klientov, partnerov, ale aj zamestnancov. Vymyslíme tému, ktorá priláka. Pripravíme program, ktorý zabaví. Doplníme ho aktivitami, ktoré vtiahnu do deja.

Kultúrne a spoločenské podujatia|Event

Kultúrne a spoločenské podujatia

Programy a podujatia pri dôležitých udalostiach obcí, verejných inštitúcií či rodinných príležitostiach. Pre výnimočné momenty vo Vašom živote pripravíme eventy s originalitou, kreativitou a noblesou. Zabezpečíme celkovú produkciu od programu, umelcov, priestoru, dekoráciu, mobiliár až po bezpečnosť.

Open air akcie|Event

Open air akcie

Do nášho portfólia služieb patrí aj príprava a organizácia open-air podujatí. V rámci outdoorových podujatí pôsobíme ako produkcia, ale aj ako samotní organizátori. Podľa Vašich požiadaviek Vám pomôžeme zorganizovať open-air koncert, či väčší alebo menší festival. Zabezpečíme všetko od celkovej produkcie, cez program, booking umelcov, služby pre návštevníkov, vystavanie areálu až po dekoráciu, mobiliár či bezpečnosť.

Ďalšie|Event

Ďalšie

Okrem event manažmentu ako full-servisová agentúra poskytujeme aj dodávateľské služby, na ktorých spolupracujeme s overenými špičkovými slovenskými, ale aj zahraničnými spoločnosťami. Okrem úzkeho pracovného tímu v kancelárii disponujeme kruhom skvelých pracovníkov, ktorí s nami pripravili už množstvo podujatí.