Ponuka

Teambuilding

Naše teambuildingové akcie sú plné zábavy, kreativity a neopakovateľných momentov. Preto ak chcete utužiť tímového ducha alebo vyjsť zo svojej komfortnej zóny, či už preferujete poriadnu dávku športových disciplín alebo by ste radšej vyskúšali netradičné workshopy - sme tu pre Vás! Pripravíme Vám komplexný návrh aktivít aj programu, vrátane odporúčaných a preverených lokalít.

Teamspirit|Teambuilding

Teamspirit

Budovanie tímového ducha pod našou taktovkou je vždy zábavné, opradené príbehom a témou, ktorá spája všetky aktivity. Z tradičného teambuildingu si náš koncept ponecháva budovanie tímového ducha a zábavu. No celé budovanie tímového ducha posúva do roviny príbehu. Nutným korením je moment prekvapenia, nadväznosti jednotlivých aktivít a istá miera tajomstva okolo celého priebehu. Vďaka tomu si Vaši hostia odnesú nezabudnuteľný zážitok z netradičnej akcie a potrebné rozptýlenie, ktoré pripraví tím na zlepšenie predajných výsledkov. Zároveň umožní budovanie tímového ducha, ale prinesie tiež akciu, vzrušenie a poskytne neobmedzený priestor na spoznanie okolia a utuženie kolektívu.

Športový|Teambuilding

Športový

Naše teambuildingy zaručia skvelú náladu, zlepšenie atmosféry tímu, ale aj nastavia zdravého súťaživého ducha skupiny či zmysel pre fair-play. Prostredníctvom našich active programov rozhýbeme Vašich zamestnancov a privedieme ich k zdravému životnému štýlu. Ich absolvovanie prináša spoločnostiam merateľné výsledky v podobe zlepšenia tímovej práce, komunikácie a medziľudských vzťahov v skupine.

Akčný|Teambuilding

Akčný

Akčné teambuildingy v našom podaní sú plné adrenalínu, nových zážitkov, ale hlavne aktivít, ktoré preveria a utužia tímového ducha. Táto aktivita určite zožne úspech u Vašich kolegov, lebo od tradičného vnímania teambuildingu má ďaleko. Viezli ste sa už v obrnenom transportéri, skúsili ste zjazd zo zjazdovky na kolobežke alebo v obrej guli? S nami môžete! Budovanie tímového ducha v našom ponímaní má príbeh, do ktorého sa zapojí naozaj každý.

Fun|Teambuilding

Fun

Teambuilding a jeho aktivity netreba brať príliš vážne, preto pre lepšie odviazanie a navodenie uvoľnenej atmosféry ponúkame teambuildingové programy typu FUN. Tie skvele pobavia, ale aj naplnia poslanie a ciele zábavnej skupinovej aktivity.

Workshopy|Teambuilding

Workshopy

Chcete posilniť tímovú spoluprácu? Zlepšiť firemnú kultúru a pritom sa niečo naučiť? Riešením sú naše teambuildingy v podobe workshopov. Okrem všetkých benefitov tradičného teambuildingu umožni osobný rast každého zúčastneného. V spolupráci s profesionálnymi lektormi pripravíme zábavný program učenia hrou.

Exotika|Teambuilding

Exotika

Ponuku našich TOP teambuildingov nenájdete nikde inde. Tá naša vonia slnkom a exotickými vôňami. Spojili sme v nej dobrodružstvo a romantiku ďalekých krajín do jedného nezabudnuteľného zážitku. Prenesieme Vás do inej reality s príjemnými prekvapeniami, bezkonkurenčnými aktivitami a skvelým jedlom. Vďaka tomu získate so svojimi partnermi či zamestnancami množstvo spoločných podnetov a inšpirácií. Garantujeme Vám ceny, aké Vám neponúkne žiadna cestovná kancelária. K tomu samozrejme tie najlepšie a zaručene svetové atrakcie a aktivity. Každú z lokalít sme osobne navštívili, vyhneme sa turistickým pascám a k dispozícii bude iba to najlepšie preverené ubytovanie a reštaurácie za neuveriteľné ceny.

Online teambuilding|Teambuilding

Online teambuilding

Teambuildingy ako ich poznáme sa na nejaký čas žiaľ museli vytratiť. Miesto toho vám ako jedna z prvých agentúr prinášame náplasť na túto ranu. Pracovať mesiace bez osobného kontaktu so svojimi kolegami veru neprospeje ani tomu najsúdržnejšiemu tímu. Práve preto prichádzame s výzvou na oprášenie tímového ducha a naštartovanie kolektívnej spolupráce. Online teambuilding alebo virtuálny teambuilding je absolútnym hitom dnešných dní. Z pohodlia domova, cez platformy Microsoft Teams alebo Zoom, prípadne ich alternatívy. V jazyku slovenskom, českom, ale aj v angličtine, pod vedením našich ostrieľaných lektorov. Vyberte si z našej ponuky programov, alebo vám vytvoríme individuálny online event na mieru.