Teambuilding náš každodenný

Predchádzajúci týždeň sme si siahli naozaj na dno svojich síl a v rámci nášho malého tímu sme toho postíhali viac ako dosť..

Najprv sme to odpálili prestížnou konfrenciou HR Leaders, ktorú už môžme smelo ohodnotiť ako jednu z najprestížnejších v našich končinách, na ktorej sme zabezpečovali počas dennej aj večernej časti fotokútik a počas večerného programu sme ešte zútulnili priestory River’s Clubu rôznymi dekoráciami a pohodlnými sedacími vakmi.

V ten istý deň sme zároveň odpálili dvojdňový teambuildingový program Tradičná zabíjačka v krásnom prostredí charizmatickej dedinky Čičmany. Počas prvého dňa sme po ubytovaní všetkých účastníkov na gazdovskom dvore usporiadali niekoľkohodinový program FUN olympiády, tvorený z rôznych zábavno-športových aktivít, do ktorých sa zapojil celý tím nášho klienta a ktoré sme zakončili športovými turnajmi. Na druhý deň ráno nás už čakali veselí mäsiari a účastníci mali možnosť zúčastniť a zapojiť sa do tradičnej výroby mäsových výrobkov so všetkým čo k tomu patrí. V poobednej časti boli na programe opäť „dedinské aktivity“ ako Hod vidlami do sena alebo workshop ručania jeleňa, kedy prím hrali ľudoví zabávači a tradičné aktivity ľudu na vidieku. Večernú časť ukončila cimbálová muzika v altánku.

Rovno z Čičman sme sa presunuli do Hotela Senec, kde sme pre vyše 60 účastníkov strihli každoročný teambuildingový program tvorený vyše 10-timi rôznorodými aktivitami. Tu dominovali jednak tradičné teambuildingové aktivity, ale prítomní si mohli vyskúšať aj naše čerstvé kreatívne (slepý labyrint, čínske palice) či materiálne (opilecké okuliare) novinky.  Nasledoval voľný deň a opäť sme sa vybrali na cesty, tentokrát do Beladíc, kde sa v miestnom kaštieli odohral opäť kvalitný tím-stmeľujúci program plný vtipno-pohybových aktivít a na niekoľko hodín sme si počas pekného letného dňa užili dobrej nálady spolu s účastníkmi. Ani tu nechýbal, nami nadmieru obľúbený, slepý futbal.

Tento dlhý týždeň sme zakončili v areáli zdravia Rozálka v Pezinku, kde sme pre vyše 80 zapojených vystrúhali na mieru vyskladaný koncept FUN olympiády. Opäť bolo pripravených viac ako 10 súťažných disciplín, viac sme sa zamerali aj na úlohy pre bystrých a pohotových účastníkov. Práve štvrtkový horúci deň bol záverečným dňom tejto našej týždňovej tour po Slovensku s teambuildingami. Tento týždeň nás síce solídne unavil, ale úspešné akcie nás zároveň nakopli do prípravy ďalších a ďalších akcií 🙂