Ponuka

Športové akcie

Jedna z našich srdcoviek. Od organizácie športových turnajov cez aktivity pre športových fanúšikov priamo na štadióne až po medzinárodné projekty. Máme skúsenosti, ktoré by ste inde ťažko hľadali a vložíme sa do Vášho podujatia celým naším bytím. Pomôžeme Vám so športovým marketingom alebo poradíme pri príprave a implementácii Vášho projektu. Stačí sa nám ozvať!

Športové podujatia|Športové akcie

Športové podujatia

Potrebuje pomôcť alebo kompletne zorganizovať športové podujatie? Tak ste na správnej adrese. Máme bohaté skúsenosti s organizovaním malých turnajov, súťaží, ale aj Majstrovstiev Európy. Zabezpečíme rozhodcov, ubytovanie, program, nevyhnutný personálu a všetky ďalšie potrebné aktivity. Či už potrebujete vytvoriť nový koncept na kľúč alebo organizovať podujatie podľa manuálu radi Vám s tým pomôžeme.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Športový marketing|Športové akcie

Športový marketing

Pre Vaše potreby kompletne pripravíme marketingové kampane, kreatívne a produkčne zabezpečíme aktivity pre fanúšikov alebo zrealizujeme Váš konkrétny nápad či koncept. Predzápasové Funzóny, brandové kampane alebo systematická práca s fanúšikmi nám nie sú vôbec cudzie.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Športové projekty|Športové akcie

Športové projekty

Náš projektový tím má skúsenosti s veľkými športovými projektmi nielen na území Slovenska, ale aj v rámci celej Európy. Ideová tvorba konceptu, strategické plánovanie aktivít alebo podávanie podrobných žiadostí sú pre nás dobre známou oblasťou a radi Vám naše skúsenosti poskytneme. Veľké projekty nielen kreujeme, ale ich aj implementujeme, produkčne zabezpečujeme a podrobne hodnotíme.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Ďalšie|Športové akcie

Ďalšie

Nábor detí do Vášho klubu? Zorganizovanie zájazdu na zápas mimo Slovenska? Veľká štadiónová choreografia? Takmer akákoľvek aktivita súvisiaca so športom je nám blízka a takmer so všetkými sme už prišli do styku. Dajte nám o aké aktivity by ste mali záujem, čo je Vašim cieľom a spoločne nájdeme najlepšie a najefektívnejšie riešenie.

Mám záujem o nezávislú ponuku