Ponuka

Promotion

Sales promotion, roadshow, alebo sampling spojený s ochutnávkou. Ak potrebujete rozhýbať predajnosť Vašich produktov, pripravíme Vám kreatívne riešenie na mieru. Zabezpečíme produkciu a následne vyhodnotíme úspešnosť a efektívnosť vynaložených prostriedkov. Spolupracujeme iba s odborníkmi, takže Vaša promotion aktivita bude na tej najvyššej možnej úrovni. Presvedčte sa sami a kontaktujte nás!

Reklamné kampane|Promotion

Reklamné kampane

4SPORTS media ako full-servisová agentúra pre Vás zabezpečí kreatívne návrhy a realizáciu reklamných kampaní podľa Vašich požiadaviek. Pripravíme Vám grafické návrhy na mieru a zabezpečíme aj ich produkciu. Pripravíme pre Vás media plán šitý na mieru, mediálny priestor v relevantných médiách a zabezpečíme tak efektívne využitie Vašich prostriedkov. V rámci promotion spropagujeme Vaše podujatie na internete, na billboardoch a v tlačovinách. Sme mladý tím ľudí a sociálne siete sú pre nás druhý domov. Zvolíme správnu kombináciu kanálov vhodných pre Vašu cieľovú skupinu a vyhodnotíme úspešnosť celej kampane – nielen celkovo, ale aj priebežne.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Sales Promotion|Promotion

Sales Promotion

Naše sales promotion pripravujeme s dôvtipom a potrebnými skúsenosťami. Navrhneme a následne zrealizujeme ochutnávky, degustácie alebo sampling Vašich produktov. Na kľúč zabezpečíme hostesky, priestory ako aj potrebnú techniku. Nechýba ani mystery shopping na overenie pripravenosti akcie.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Roadshow|Promotion

Roadshow

V rámci našich služieb poskytujeme aj prípravu a organizáciu roadshow. Navrhneme Vám tourplán Vašej sales promotion akcie po celom Slovensku, zabezpečíme jeho hladký priebeh a následne stručne a jasne vyhodnotíme jeho úspešnosť.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Guerilla marketing|Promotion

Guerilla marketing

Guerilla marketing je svojej podstate šokujúci, inovatívny a netradičný. Záleží na Vašom produkte a cieľoch, ale naša neobmedzená kreativita spolu s produkčnou šikovnosťou tvoria ideálnu kombináciu pre guerillovú kampaň.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Filmová produkcia|Promotion

Filmová produkcia

Do nášho portfólia patrí aj filmová produkcia. Náš tím ma skúsenosti s prácou produkčných pri celovečerných filmoch, ale aj s produkciou reklamných spotov. Či už potrebujete zohnať komparz, pomôcť s technikou alebo zorganizovať produkciu, tak ste na správnom mieste.

Mám záujem o nezávislú ponuku