FUN Olympiáda naša každodenná

Náš agentúrny špeciál, srdcovka spomedzi našich teambuildingov, evergreen medzi našimi eventami.. ťažko nájsť iba jedno pomenovanie, každopádne platí, že našim najúspešnejším teambuildingovým programom je FUN Olympiáda. Písali sme už viackrát o nej aj tu, tu, tu, tu alebo tu.. 😀

Ani v roku 2022 nemohla počas našej hlavnej letnej sezóny chýbať séria eventov s týmto najobľúbenejším programom. Pod našim vedením sa tak vystriedalo vyše 500 účastníkov na niekoľkých miestach v Bratislave či blízkom okolí, Modre či Orave. Najlepšou časťou tohto programu je jeho variabilita a flexibilnosť podľa požiadaviek klienta či priestorových možností. Čo to konkrétnejšie znamená?

Na úvod teda pre úplnosť dodáme základné informácie o samotnej FUN Olympiáde. Ide o program so širokou paletou možných aktivít, kde proti sebe súťažia viacčlenné tímy a za jednotlivé disciplíny zbierajú body do celkovej tabuľky. Program je zložený vždy tak, aby si v ňom každý účastník našiel to svoje, to znamená, že pripravené bývajú tak zábavné, ako aj logické, rýchlostné, ale aj aktivity zamerané na šikovnosť.

Spomínanou výhodou je možnosť doplniť a upraviť program priamo na mieru. Aj preto sme napríklad náš program dopĺňali počas uplynulých mesiacov o:

Ale samozrejme možností je neúrekom, toto je len taká malá ochutnávka 🙂 Ďakujeme našim klientom za dôveru pri FUN Olympiádach a už teraz sa tešíme ako si s nimi vyskúšame nové aktivity, ktoré pravidelne pridávame do nášho katalógu aktivít ✌️