Fun Teambuilding

Generali / OVB

2016/2017

Senec

Úspech a výkon spoločnosti ovplyvňuje spokojnosť zamestnancov a príjemná pracovná atmosféra. To chápe aj náš stály klient, pre ktorého už niekoľko sezón organizujeme zábavné teambuildingové aktivity v atraktívnej lokalite Slnečných jazier v Senci. Každoročne preňho pripravujeme nezabudnuteľný deň plný zábavy a súťaží s cieľom stmeliť tímového ducha.

Obvyklý počet je každoročne okolo 50 mimoriadne súťaživých účastníkov a preto aj pravidlá jednotlivých súťaží musia byť ostro sledované 😉 Každý rok ide o kombináciu aktivít, pri ktorých sa precvičí šikovnosť, kondícia ale aj bystrý um účastníkov. Skupiny rozdelené do tímov získavajú body do celkového poradia a súperia o putovný pohár a ďalšie vecné ceny. Motivácia výhry je vždy veľká a tak nasadenie jednotlivých tímov je obrovské. A tak každoročne pripravujeme nové unikátne netradičné disciplíny.

Na záver programu si to vždy jednotlivé tímy rozdajú v klasických športových disciplínach ako futbal a volejbal. Už teraz sa tešíme na ďalší spoločne strávený nezabudnuteľný deň plný zábavy a dobrej nálady!

Kompletná ponuka Teambuilding