Letný teambuilding

British American Tobacco

29.6.2022

x-bionic sphere

Letné mesiace bývajú logicky tými najteplejšími v celom roku. Väčšina firiem má v tomto období voľnejší program, keďže ľudia čerpajú dovolenky, deti majú prázdniny a – nebudeme si klamať – pracovný výkon nie je úplne 101%-ný 🙂 My sme stihli pripraviť jeden veľmi príjemný letný teambuilding na úplnom konci júna.

Program celého dňa bol nastavený vo veľmi rozumnom rozsahu. Účastníkov sme najprv mikrobusom prepravili z Bratislavy do Šamorínu, kde ich po akreditácii už čakal chutný welcome snack. Ten bol predzvesťou doobednej motivačnej časti so skúsenými lektormi. Následne už bol pripravený pre všetkých prítomných all-you-can-eat obed v Olympic reštaurácii.

Poobedný blok začal voľnejšie, keďže vo vysokých teplotách sme museli aktivity prispôsobiť tak, aby sme účastníkov zároveň zabavili, ale taktiež aby sme ich nevyšťavili okamžite po obede 🙂 Aj preto bola poobedná časť rozdelená do niekoľkých „mini-blokov“, v ktorých sme pre účastníkov rozdelených do tímov pripravili rôznorodé súťaže. Prevažne zábavné, ale našlo sa aj niekoľko ľahko športových či logických. Pomedzi bloky bolo pripravené občerstvenie a predovšetkým možnosť okúpať sa.

Práve pravidelné schladenia sa v bazéne bolo výbornou voľbou, ktorá spravila aj tento horúci letný deň znesiteľným. Okrem toho mali hostia vyhradený vlastný bar, kde ochladzovanie prebiehalo aj konzumáciou letných drinkov či kávičky. Po ukončení a vyhodnotení súťažných aktivít už hostia mali absolútnu voľnosť na relaxovanie, príjemný pokec s kolegami či grilovanú bufetovú večeru.

Chceme sa poďakovať nášmu klientovi za dôveru s ktorou sa na nás obrátil a pevne veríme, že spoločne zažijeme ešte množstvo takýchto príjemných teambuildingov. Či už letných, zimných alebo aj jesenných či jarných 🙂

Kompletná ponuka Teambuilding