Teambuilding FUN olympiáda

Lacno, rýchlo a kvalitne. Obvykle sa stáva, že pri jednej z týchto veličín vznikne zádrhel. Z niekoľkoročnej praxe máme overené, že akciu s klientom väčšinou pripravujete mesiace. Pri väčších eventoch je to dlhšie, pri menších kratšie. Otázne je, čo pre koho znamená akcia malá a čo veľká, ale tie 2 mesiace bývajú väčšinou zaužívaný štandard. Dostali sme výzvu, skúsiť zrealizovať teambuilding do týždňa… Upozornili sme čo sa môže všetko stať a že bez obhliadky pôjdeme do risku, ale keďže to klient zobral na vedomie, výzvy sme sa nezľakli a prijali ju.

Jednalo sa o kolektív v počte cca 40 osôb na chate v neznámom prostredí pri vodnej nádrži Trávnica. No a aby ťažkostí nebolo málo, počas celého týždňa hlásili pre túto lokalitu (a náš poobedný čas) silné zrážky. Ako to už často býva, termíny máme nahustené a samozrejme deň vopred sme realizovali väčšiu športovú akciu. K baleniu sme sa preto dostali až okolo polnoci, no a doslova pár hodín nato sme odchádzali nabalení na miesto konania. Po príchode už prebiehalo odovzdávanie pracovných ocenení, preto sme rýchlo chystali súťažne aktivity a neboli sme ešte ani úplne hotoví, keď sa náhle zmenil program a na rad sme sa miesto obeda dostali my.

Náš teambuildingový program FUN Olympiáda už máme viac-menej z každej strany odskúšaný a aktivít máme niekoľko desiatok, preto sme tentokrát zvolili jednoduchšie, ale mimoriadne zábavné aktivity. Rozdelili sme účastníkov do 3 rovnocenných skupín a išlo sa na vec.

K dispozícii bolo 12 moderovaných aktivít v 2 blokoch. Začali sme našim overeným icebreakrom, po ktorom sa účastníci klasicky dostali veľmi rýchlo do správnej nálady a do konca sa už výborne bavili. V prvom bloku sme stavili na aktivity ako Praskni balón, XXL piškvorky, Otoč deku, Fun pníky alebo Puzzle. Po krátkej prestávke nasledovala Opilecká štafeta, Presná trefa, Pančuchový démon, Prevráť tričko, Most dôvery až do finále. Tam sa všetky 3 družstvá stretli vo vedomostnom kvíze a keďže na body to bolo mimoriadne vyrovnané, bojovalo sa až do poslednej otázky.

Po nej už nasledovala obrovská radosť víťazov a rýchle vyhlasovanie cien, keďže za kopcom už hrmelo. No a akonáhle sme mali zbalené a pohli sa autom, strhla sa parádna letná búrka s hromami a bleskami. Proste timing stobodový. Ďakujeme klientovi aj tam hore 🙌😁