IQVIA Sport’s Day 2021

IQVIA

16.7.2021

Kuchajda, Bratislava

Už v názve našej agentúry nemáme slovo šport len tak náhodou. Šport totiž patrí medzi naše absolútne srdcovky, a aj keď pri všetkých povinnostiach už úplne aktívne športovať nestíhame, veľmi sme sa potešili požiadavke na pripravenie športového dňa pre nášho najnovšieho klienta IQVIA. Zadanie znelo priamo a jasne – pripraviť športový deň pre takmer 200 zamestnancov s najrôznejšími športovými aktivitami.

Pravdepodobne najväčšou výzvou bola príprava detailného harmonogramu tak, aby si účastníci mohli naozaj maximálne vychutnať tento športový deň. To znamená príprava rozpisov a „pavúkov“ pre niekoľko športov paralelne tak, aby sa podľa možnosti tieto turnaje vôbec (alebo čo najmenej) prelínali. Samozrejme nechýbal aj rôznorodý sprievodný program a doplnkové aktivity, ako napríklad dôkladný warm up všetkých zúčastnených. A aké športové súťažné disciplíny boli následne pripravené?

  • futbalový turnaj
  • volejbalový turnaj
  • turnaj v teambuildingových aktivitách
  • petangový turnaj
  • bežecký pretek jednotlivcov
  • stolno-tenisový turnaj
  • súťaž zručností pre basketbalistov
  • IQVIA Strongman / Strongwoman

Nie je toho málo na jedno predĺžené poobedie, všakže? 😆 A ešte k tomu navyše celý program priebehal v anglickom jazyku, nechýbal ani naozaj skvelý catering s rôznymi osviežujúcimi nápojmi, ale ani prvotriednou kuchyňou. Prítomní hostia si taktiež mohli odložiť veci v úschovni, či požičať si ďalšie športové vybavenie v našej požičovni.

V priestoroch jazera Kuchajda sme tak pre štyri tímy vytvorili maximálne dostupné športové aktivity, ktoré boli na záver vyhodnotené a najlepšie tímy a jednotlivci boli ocenení. Musíme povedať, že v prípade spoločnosti IQVIA ide o naozaj skvelý kolektív účastníkov, ktorí si evidentne možnosť zašportovať si a zasúťažiť proti sebe veľmi užíval. Pri takomto kolektíve je aj pre nás radosť pripravovať eventy ešte väčšia ✌️😎

Ďakujeme za dôveru a pevne veríme, že sa vidíme aj pri ďalších spoločných akciách!

Kompletná ponuka Športové akcie