Vianočný koncert „Prajeme Vám“

Slovenská technická univerzita

17.12.2018

Nová budova SND

Náš posledný event v roku 2018 bol slávnostný Vianočný koncert „Prajeme Vám“ pre najväčšiu a najlepšiu technickú univerzitu na Slovensku – Slovenskú technickú univerzitu.

Celým slávnostným večerom v Slovenskom národnom divadle sa nieslo motto Prajeme Vám. A bolo si naozaj čo priať a oslavovať. Rok 2018 bol pre univerzitu naozaj mimoriadne významný. Prichádza totiž k zmene na pozícii rektora, počas roka oslávil 65. výročie vzniku vysokoškolský umelecký súbor Technik a v neposlednom rade k dôležitosti večera prispelo tradičné oceňovanie vedcov a profesorov roka. Čerešničkou na torte programu večera bol prekrásny koncert v podaní umeleckého súboru Technik. Celým programom sprevádzal tradične vynikajúco naladený moderátor Sajfa.

V rámci večera naša eventová agentúra zabezpečila okrem samotnej produkcie a programu, aj doplnkový eventový mobiliár, dekorácie a výzdobu priestorov. A samozrejem to čo k Vianociam a vianočným večierkom neodmysliteľne patrí. Výborný catering, ktorý na takomto evente samozrejme nemôže chýbať. Počas pokoncertného slávnostného rautu si hostia mohli vychutnať aj vernisáž obrazov uznávaného slovenského maliara Cyrila Uhnáka.

Vianočný koncert v našom podaní a v spolupráci s dodávateľmi dopadol na výbornú, čoho dôkazom boli mimoriadne spokojní hostia, ktorí pri odchode ešte na rozlúčku dostali malý vianočný darček od našich šarmantných hostesiek.

Kompletná ponuka Event