Online workshop ako zaujímavá možnosť pre vašich zamestnancov

V dnešnej dobe každý šéf, manažér ľudských zdrojov či team leader hľadá alternatívne možnosti ako vytrhnúť pracovný kolektív z bežného online stereotypu. Asi viacerí z vlastnej skúsenosti vieme, že obyčajné piatkové spoločné firemné raňajky, neformálne pivo v blízkej pivárni alebo spoločný teambuilding v dnešných podmienkach ešte stále žiaľ nie je reálny. Aj keď všetci pevne veríme, že sa to čo nevidieť zmení, zatiaľ tu máme pre vás niekoľko nevšedných eventualít vo forme online workshopu z bezpečia kancelárie alebo home officu.

Možností ako zabaviť a odreagovať pracovný tím je ale napriek obmedzeným možnostiam stále niekoľko. Viacerým z nich sme sa venovali už v predchádzajúcich článkoch o online teambuildingoch. Tentokrát by sme však chceli upriamiť pozornosť na program online workshopov. Ide totiž o mimoriadne zaujímavú možnosť, kde sa účastníci odreagujú, ale zároveň sa aj niečo zmysluplné naučia či zdokonalia svoje zručnosti v konkrétnej oblasti. Nemusíte mať ani obavy či sa nové tváre spomedzi kolegov nebudú priveľmi hanbiť pred ostatnými (napríklad ak sa ešte fyzicky s novými kolegami nestretli). Súčasne to však nie je žiadna nudná aktivita, ale naozaj príjemná zábava a nevšedné spestrenie pracovnej rutiny ✌️😉

Aké workshopy by mohli byť pre váš kolektív či team vhodné? Radi vám odporučíme presne na mieru pokiaľ nás kontaktujete, ale aspoň niekoľko zaujímavých tipov sme spísali už teraz:

V prípade záujmu nielen o tieto témy, ale aj o ďalšie inšpirácie nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku alebo poradíme s výberom konkrétneho workshopu, či výberom témy priamo na mieru.

Naše kontakty