Lockdown? Dajte šancu online teambuildingu!

Pred týždňom bol na Slovensku vyhlásený plošný lockdown. Mal by trvať minimálne ešte ďalší týždeň, z odpovedí kompetentných je však zrejmé, že takmer určite potrvá dlhšie. Čo to znamená pre eventový svet? Ďalšiu sériu zrušených či presunutých akcií, večierkov či teambuildingov. Prirodzene si takýto stav nikto neželá a nie je z neho nadšený, ale netreba hádzať flintu do žita 🙂

takto pred rokom sme stáli pred rovnakou situáciou, ktorá však už vtedy ukázala, že online verzie teambuildingov či vianočných večierkov sú naozaj skvelým náhradným riešením. Samozrejme všetci by sme sa najradšej stretli „offline“ a pri poháriku dobrého punču zažili tak potrebný sociálny kontakt. Ale musíme sa prispôsobiť situácii a online riešenie sú rozhodne správnou voľbou.

Aké sú najčastejšie alternatívy vianočného večierku?

V našom portfóliu nájdete rôzne možnosti akými je možné spestriť vianočný čas a vystúpiť zo stereotypu štandardného režimu home office. Všetky možnosti sú dostupné tak v slovenskom, ako aj anglickom jazyku. V prípade potreby ale zabezpečíme aj (takmer) akýkoľvek iný jazyk 🙂 Či už využívate v práci Teams alebo Zoom, pre nás to nebude žiaden problém. A aké alternatívy sú teda najväčším hitom?

Zaujalo vás niečo z našej ponuky?

Pevne veríme, že áno! Pokojne nás kontaktujte a veľmi radi pre Vás pripravíme ponuku presne na mieru a podľa Vašich požiadaviek. Ak si nie ste istí či online teambuilding je pre Vás vhodný, skúste si prečítať výber feedbackov na naše online programy a snáď Vás tým presvedčíme 🙂 Rovnako pre vás radi zabezpečíme aj rôznorodé cateringové balíčky, ktoré vieme doručiť účastníkom priamo domov.

V prípade záujmu nielen o tieto témy, ale aj o ďalšie inšpirácie nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku alebo poradíme s výberom priamo na mieru.

Naše kontakty