Teambuilding v časoch lockdownu? Jednoznačne áno!

Koronavírus, Covid-19, testovanie, lockdown, blackout, home-office, Zoom, Teams, dištančné vzdelávanie, zákaz vychádzania, hnusoba, skríning.. poznáte tieto slová veľmi dôverne, však? A už vám to trošku všetko lezie krkom a chceli by ste sa vrátiť k bežnému normálu, však? Chápeme. Sme totiž takmer úplne všetci v podobnej situácii. Snažíme sa ale zostať optimistickí a dobre naladení. Preto sa nebudeme viac vŕtať v negatívnych javoch, ale pokúsime sa priniesť optimistické riešenia či zlepšenia aktuálnej situácie 🙂

Pripravovať pre našich klientov online teambuildingy bolo ešte pred pár mesiacmi aj pre nás ťažko predstaviteľné. Preniesť osobný zážitok, uvoľnenie či humor do virtuálneho sveta sa predsa nedá. Teda, aspoň sme si to mysleli. Opak je však pravdou a úspešne sme sa o tom už presvedčili.

Ako teda fungujú online teambuildingy? Je to veľmi jednoduché – prihlásite sa pomocou bežne používanej platformy (Zoom, Teams a pod.) a zvyšok necháte na nás. Vo väčšine prípadov nič ďalšie nepotrebujete, pokiaľ neplánujete napríklad doma variť, ale o tom už viac nižšie v prehľade našich najpopulárnejších konceptoch online teambuildingov 😉

HOME FUN OLYMPIC GAMES

Domáce tímové či individuálne súťaže vhodné pre akúkoľvek skupinu či vekové zloženie. Moderovaný zábavný program v ktorom vás vytrhneme z bežného stereotypu home-office a vyskúšate si rôzne úlohy. Vrátane takých, ktoré budete musieť splniť priamo doma fyzicky a zároveň dynamicky.

MASTERCHEF

Nadupaná trojchodová večera pod dohľadom profesionálneho šéfkuchára. Veru aj toto je možné realizovať v online prostredí a súčasne v pohodlí vašej vlastnej kuchyne. Nechýbajú ani sprievodné minisúťaže či aktivity, ale taktiež možnosť objednať ingrediencie svojim zamestnancom vopred.

ONLINE QUIZ

Úspešné pub kvízy si dnes bohužiaľ užívať nemôžeme. Ale prečo nedopriať online kvízy s viacerými tematickými okruhmi pre celé oddelenie alebo dokonca celú firmu?! Samozrejmosťou je možnosť pripojiť sa z akéhokoľvek zariadenia a doručenie cien výhercom osobne.

LET’S LAUGH

V dobrom slova zmysle uletenejšia verzia online teambuildingu 😆 Naučíte sa nielen správne smiať, ale zažijete niekoľko zábavných aktivít v rýchlom slede. Nebude chýbať ani stand-upové vystúpenie. Tak ako aj v prípade ostatných konceptov nie je problém realizácia v angličtine.

Zaujala vás naša ponuka aktivít? Máte záujem o ďalšie koncepty či možnosti online eventov a teambuildingom? Chceli by ste sa dozvedieť o riešeniach priamo na mieru? Na všetky otázky je úplne jednoduchá odpoveď – neváhajte nás kontaktovať či už mailom info@4sportsmedia.sk, zavolajte nám naše tel. kontakty či sa nám ozvite na sociálnych sieťach ✌️