5 naozaj dobrých dôvodov pre online event

O našich najpopulárnejších online konceptoch sme už písali v predchádzajúcom článku. Online stretnutia sú dnes jedinou zodpovednou a povolenou voľbou nielen pre pracovné činnosti, ale aj na odreagovanie či stmelenie kolektívu. Rozmýšľate nad spestrením pre váš tím po náročnom období? Zvažujete už konkrétny koncept? Pripravili sme pre vás päť naozaj dobrých dôvodov prečo online teambuilding či akýkoľvek obdobný online event pripraviť.

Bezpečnosť

Situácie v posledných dňoch a týždňoch na Slovensku bohužiaľ nie je vôbec ružová 😒 Viac či menej zasiahla všetkých z nás. Avšak svetlo na konci tunela v podobe vakcíny už vidíme. Dokým na nás nepríde rad (pokiaľ sa nenecháte voviesť do omylu) je zodpovednosťou nás všetkých dodržiavať pravidlá a chrániť seba aj ostatných. A práve online event tento princíp rozhodne spĺňa.

Uvoľnenie opatrení?

Asi nikoho neprekvapíme keď napíšeme, že súčasná koronová situácia spojená s lockdownom či viacerými obmedzeniami ešte potrvá. Zostávame optimistami, ale očakávať skoršie uvoľnenie opatrení na realizáciu reálneho teambuildingu či eventu skôr ako v lete by bolo asi príliš naivné. Ľudia na home-office toho majú plné zuby už dnes, preto čakať ďalšie mesiace nie je úplne vhodné riešenie.

Zábava

Toto sme vlastne mali napísať ako prvý bod, však? 🤗 Úplne úprimne sme aj my zo začiatku mali mierne obavy či je online podujatie koncept, ktorý dokáže zabaviť ľudí. Ale takisto úprimne sa musíme priznať, že sa to naozaj dá a skúsenosti nás, ale aj našich klientov, nám davajú za pravdu. Netreba sa preto obávať, že „online to predsa bude nuda“. Opak je pravdou ✌️😉

Presne na mieru

Online event vám pripravíme stopercentne na mieru. Či už máte v tíme viac mužov alebo žien, bez ohľadu na vekový priemer či potrebu slovenského, anglického alebo iného jazyku. Bez problémov aj kombináciou jazykov viacerých! 👏 Máme v talóne aj také riešenia akými sú online kongresy, výstavy či online prezentácie produktov. Naše koncepty sú realizovateľné rovnako na akejkoľvek platforme – MS Teams, Zoom, Meet, atď.

Cenovo dostupné riešenie

Klasická fyzická akcia či event stojí zákonite viac, keďže je nutné platiť vyššie čiastky za personál, prepravu, prenájom priestoru, inventár, catering či ďalšie položky. V prípade online eventov alebo teambuildingov bude cena rádovo nižšia. Pri kreatívnejších programoch či technologicky náročnejších riešeniach to bude síce mierne vyššie, ale v súhrne je to pre klientov stále výhodné riešenie.

Zhrnutie nášho článku je úplne jasné 👨🏻‍🏫📈 Je to neokukané, bezpečné, zábavné a zároveň v tejto dobe jediné možné riešenie… Dokonca lacnejšie ako klasické offiline eventy 💸 Naše skromné odporúčanie preto znie – neváhajte a poďte do toho! Nechceme znieť prehnane optimisticky, ale je nevyhnutné využiť možnosti tejto doby k svojmu prospechu 👌😎 A ak sa k tomu všetkému rozhodnete osloviť ešte aj našu agentúru – budeme úplne najradšej a spravíme všetko k vašej maximálnej spokojnosti. Vieme ako nato! 🥰