Zimný teambuilding v Rakúsku

Počas minulého týždňa sme pre nášho mimoriadne obľúbeného klienta pripravili zimný teambuilding v malebnom prostredí obce Bad Mitterndorf priamo v lyžiarskom stredisku Tauplitz. Počas dvoch dní bol pre takmer 40 zamestnancov pripravený aktívno-oddychový program, z ktorého si každý mohol na základe individuálnych preferencíí vybrať, na čo mal chuť.

Po nenáročnej ceste zo Slovenska čakala na návštevníkov večera priamo na lyžiarskom svahu, po ktorej nasledovala spoločná sánkovačka. Ľahký flashback do detských čias sa mimoriadne osvedčil 🙂 Bodaj by aj nie, keďže sa v tejto lokalite nachádza takmer kilometer dlhá a večer osvetlená sánková dráha, pri zjazde ktorej dosahujete rýchlosť až okolo 50km/hod.! Na daľší deň si jedna skupina do sýtosti užila vyše 40km miestnych zjazdoviek. Druhá skupina si zas vyskúšala snežnicové putovanie za snežným mužom a vyhliadkami miestnych hôr spolu s lokálnym horským vodcom. Poobede bol pripravený relaxačný program v miestnom termálnom wellness centre. A na záver nemohla chýbať večerná privátna párty. Oddychová dvojdňovka ako lusk!

Ak máte aj Vy záujem o skvelý teambuilding s bohatým programom, tak sa nám nezabudnite ozvať! Ponuka priamo na mieru je samozrejmosťou.