Sme späť! 💪

Drahí (súčasní aj budúci) klienti, spolupracovníci, priatelia,

v posledných mesiacoch sme všetci z nás prežívali výnimočnú situáciu. Svet sa takmer zastavil, drvivá väčšina z nás ostala doma, prišiel úplne iný životný „normál“.. Napriek tomu udalosti posledného obdobia ukazujú, že to najhoršie máme už (dúfame) za nami. Veríme, že všetci ste prežili toto obdobie v zdraví, v pohode a bez akejkoľvek ujmy 🙂 

Korona tu s nami ešte asi nejakú dobu bude, sme ale presvedčení, že spoločnou zodpovednosťou ju udržíme pod kontrolou. Taktiež posledné ohlásené uvoľnenia nielen u nás na Slovensku, ale aj v ďalších krajín EÚ, vracajú stav do takmer bežného fungovania. A pripravení na návrat do bežného fungovania sme aj my! Celú situáciu od prvých dní poctivo sledujeme, keďže sa nás samozrejme bytostne dotýka. Priebežne sa pripravujeme na návrat a počas tejto vynútenej situácie sme poctivo pracovali aj na nových aktivitách, novom inventári, zlepšených procesoch a ďalších súčastiach našej práce.

Budeme sa preto tešiť na opätovné naštartovanie našej spolupráce! Našim firemným sloganom je „Agentúra, ktorá zabezpečí aj nemožné“, a preto sme tu pre vás so všetkými pozitívnymi skúsenosťami, ktoré s nami máte. Sme tu ale aj s premyslenými novými aktivitami, inventárom či konceptami akcií. A v neposlednom rade sme maximálne pripravení na 100%-ne bezpečný, hygienický a zodpovedný event. 

Prajeme vám všetkým optimistický začiatok leta a tešíme sa na skorú spoluprácu 🙂 

Tím 4SPORTS media ❤️