Ponuka

Workshopy

Chcete posilniť tímovú spoluprácu? Zlepšiť firemnú kultúru a pritom sa niečo naučiť? Riešením sú naše teambuildingy v podobe workshopov. Okrem všetkých benefitov tradičného teambuildingu umožni osobný rast každého zúčastneného. V spolupráci s profesionálnymi lektormi pripravíme zábavný program učenia hrou.

SAMSUNG CSC

Film Building

Ďalším z našich vzdelávaco-zábavných programov je film-building, ktorý  Vás a Vašich kolegov premení na filmových tvorcov. Dostanete tému, k dispozíciu kameru a strižňu s odborníkmi, vďaka ktorým s kolegami pripravíte sériu krátkych filmov. Všetci si užijete kopec zábavy, a to nielen na záverečnom premietaní.

Mám záujem o nezávislú ponuku
varenie

Varenie

Tímové popoludnie plné zábavy, na ktorého konci bude skvelá chutná večera či obed. Tento teambuilding poteší nielen chuťové bunky, ale aj všetkých kolegov, ktorí si rozpútajú medzi sebou pravý kuchynský boj. Kulinársky teambuilding v sebe spája dobré jedlo, vínko a hlavne zábavu.

Mám záujem o nezávislú ponuku
varenie
4SM

Sebaobrana

Náš kurz sebaobrany premení nevybitú energiu na zábavné situácie, kde sa proti sebe postavia kolegovia, ktorí sa naučia zlikvidovať každú nebezpečnú situáciu, tak v osobnom ako aj pracovnom živote. Okrem základných chvatov bude kurz obsahovať aj psychológiu problémových situácií.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM

Prvá pomoc

V rámci workshopu prvej pomoci Váš tím prejde najprv krátkym kurzom v podaní profesionálnych záchranárov, ktorí po krátkej výuke pripravia a nasimulujú skutočné udalosti, ktoré budete musieť v tímoch riešiť. Okrem zábavy získate vyškolený tím schopný reagovať na stresovú situáciu, ale hlavne schopný zachrániť to najcennejšie – ľudský život.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM