Ponuka

Teamspirit

Budovanie tímového ducha pod našou taktovkou je vždy zábavné, opradené príbehom a témou, ktorá spája všetky aktivity. Z tradičného teambuildingu si náš koncept ponecháva budovanie tímového ducha a zábavu. No celé budovanie tímového ducha posúva do roviny príbehu. Nutným korením je moment prekvapenia, nadväznosti jednotlivých aktivít a istá miera tajomstva okolo celého priebehu. Vďaka tomu si Vaši hostia odnesú nezabudnuteľný zážitok z netradičnej akcie a potrebné rozptýlenie, ktoré pripraví tím na zlepšenie predajných výsledkov. Zároveň umožní budovanie tímového ducha, ale prinesie tiež akciu, vzrušenie a poskytne neobmedzený priestor na spoznanie okolia a utuženie kolektívu.

eko teambuilding eventova agentura bratislava

EKO teambuilding

Ako spojiť zábavný teambuilding s pozitívnou činnosťou? EKO teambuilding je ideálna voľba! Na mieru pripravený program môže byť zložený z niekoľkých častí – od prednášok ako separovať zber, vysádzaniu stromčekov, zbieraniu smetí v prírode, šitiu šiat z recyklovaných materiálov či praktických zlepšeniach v každodennom osobnom či pracovnom živote. Výber aktivít je plne na Vás a Vašich preferenciách a môže byť doplnený aj o ďalšie súčasti.

Mám záujem o nezávislú ponuku

V zemi baníkov

Naše putovanie začne na brehu Hornohodrušského tajchu – Strieborného jazera, kde sa účastníkom predstaví starý baník a vtiahne ich do deja a hry, v ktorej budú musieť zabojovať o získanie pokladu.Téma poskytne ucelený koncept dňa plného skupinových aj individuálnych aktivít a umožní rozohrať skvelý  program spojený s jednak adrenalínovými, ako aj zážitkovými aktivitami. Deň zavŕšime príjemným podvečerným oddychom v lone prírody pri skvelej grilovačke. Skupina sa rozdelí na niekoľko bojových jednotiek, ktoré budú bojovať o vládu nad Strieborným jazerom a dolinou, počas ktorej ich čaká čaká lúštenie indícií, ale aj zdolávanie rôznych aktivít ako stavba plavidla, ryžovanie zlata, či geocaching, v ktorých budú získavať body do celkového poradia tímov.

Mám záujem o nezávislú ponuku
boj o prežitie by 4Sports media

Boj o prežitie

Vaša skupina prežije simulovaný pád lietadla v divočine. Jej úlohou je pozbierať zvyšky síl a predrať sa tmavou divočinou iba za pomoci pripraveného balíčka záchrany. Na druhý deň sú pre Váš tím pripravené aktivity, ktoré sa Vám zídu v prípade náhleho ohrozenia zdravia a života. Bear Grylls a jeho Ultimate Survival v slovenskom podaní. Dostupné aj vo forme vhodnej pre menej trénovaných jedincov, ktorí si ale zaručene siahnu až na dno svojich síl.

Mám záujem o nezávislú ponuku
kotlik gulas nebantuj mi kotlik teambuilding eventova agentura bratislava slovensko

Nebantuj mi kotlík

Tento na kondíciu menej náročný program neostane len na úrovni teambuildingu, ale pri troche kuchárskeho kumštu účastníkov poskytne zároveň gastronomický zážitok, skvelú zábavu, ako aj možnosť vyskúšať si niečo nové a netradičné.

Začiatok sa nesie v duchu orientačného pochodu, počas ktorého si jednotlivé tímy musia zbierať ingrediencie, potrebné pre ďalšiu časť hry. Stačí len dobre čítať mapu. V druhej časti sa predvedú všetci kuchári a ich pomocníci pri svojich kotlíkoch.

Mám záujem o nezávislú ponuku
kotlik gulas nebantuj mi kotlik teambuilding eventova agentura bratislava slovensko
hľadanie vraha kriminálka

Hľadanie vraha

Tento program Vás prenesenie do pátrania po vrahovi. Postupné rozuzlovanie prípadu vraždy podnikateľa je skvelou príležitosťou na spoznanie známych aj menej známych monumentov hlavného mesta Slovenska – Bratislavy či inej vybranej lokality. Skupina sa rozdelí na samostatné pátračské tímy, ktoré sa vydajú do ulíc, kde už na nich čakajú tajomné indície, ale aj zdolávanie rôznych aktivít.
Okrem interaktívneho programu sa účastníci dočkajú aj netradičnej poznávacej tour.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM

Boj o Dunaj

Boj o nadvládu na Dunaji umožní rozohrať hru spojenú s adrenalínovými, ako aj zážitkovými aktivitami. Naše putovanie začne v bratislavskom prístave, odkiaľ sa účastníci nalodia na vyhliadkovú plavbu, ktorá pod vedením nášho kapitána skončí na ostrove na Dunaji, na ktorom budú musieť bojovať o prežitie a o nadvládu. Preteky dračích lodí, získavanie súperovej koristi či paintball sú len začiatkom súboja.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM
po stopach snezneho muza 4sportsmedia teambuilding zima

Po stopách snežného muža

Poznáte tajomný príbeh Yetiho alias snežného muža? Máte radi zimnú prírodu a sneh? V tomto prípade je tento program ako stvorený pre Vás.
Okrem tímových úloh spojených príbehom a pátraním po snežnom mužovi, umožňuje uvoľnenú zábavu a dáva priestor aj pre školenie alebo seminár. Skvelé stmeľovanie tímu počas zimnej sezóny.
Čaká na Vás snežnicová výprava, zakladanie ohňa, prekonávanie rokliny či snowtubing.

Mám záujem o nezávislú ponuku