Ponuka

Športový

Naše teambuildingy zaručia skvelú náladu, zlepšenie atmosféry tímu, ale aj nastavia zdravého súťaživého ducha skupiny či zmysel pre fair-play. Prostredníctvom našich active programov rozhýbeme Vašich zamestnancov a privedieme ich k zdravému životnému štýlu. Ich absolvovanie prináša spoločnostiam merateľné výsledky v podobe zlepšenia tímovej práce, komunikácie a medziľudských vzťahov v skupine.

Run 4 Fun

Úspech firmy či tímu je častokrát aj o vytrvalosti. Tú Vašu preverí náš Run 4 Fun, ktorý v sebe spája stále populárnejší beh a príjemné posedenie v prírode. V rámci bežeckej disciplíny vytýčime trasu podľa fyzickej zdatnosti bežcov. Pred a po behu bude pripravený spoločný strečing pod vedením skúseného profesionálneho trénera a samozrejme zdravé jedlo.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Deň v prírode

Skupinový výstup spojený s posedením pri opekačke alebo grilovačke v horskej chate. Lokalita podľa vlastného výberu., v závislosti od času a termínu odporúčame výstupy na: Pajštún (BA), Sitno (BŠ), Kráľovu hoľu (BB), Rysy (ZA) a iné podľa dohovoru. Všetci účastníci získajú certifikát o výstupe. Výstup je možné spojiť s rôznymi ďalšími aktivitami s ohľadom na lokalitu.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Bajkom k tajchom

Jedna z najkrajších sústav cyklotrás Slovenska, ktoré sa stále nedostali do centra turistického záujmu. Idylická jazda nepoškvrnenou prírodou Štiavnických vrchov celý Váš tím nabije energiou. Na výber je množstvo cyklotrás všetkých kategórií obtiažností, tiahnucich udržiavanými cestičkami popri banských jarkoch. A na konci dňa uvoľnenie v outdoorovej vírivke a prespanie v novučkých zruboch

Mám záujem o nezávislú ponuku

Deň zdravia

V rámci Dňa zdravia pripravíme pre Vašu spoločnosť unikátny program. Prostredníctvom krátkej prednášky, následného merania zdravotného stavu a pozorovania návykov zamestnancov v pracovnom prostredí pripraví náš tím sériu návrhov a inšpirácií na zlepšenie životného štýlu zamestnancov spoločnosti. Aktivity budú mať za úlohu vytvoriť zdravé prostredie, podporiť výkonnosť a tvorivosť pracovného tímu.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Športový deň

Športový deň vo firme v našej réžii skvele zabaví všetkých zamestnancov, ale hlavne rozhýbu aj tých najzarytejších domasedov. Účastníkov rozdelíme do farebne oddelených tímov, ktoré budú medzi sebou súperiť v rôznych športových disciplínach, v ktorých budú získavať body do celkového poradia tímovej súťaže. Aktivity síce vytvoria na moment rivalitu medzi kolegami, ale zároveň dlhodobo podporia tímovú spoluprácu. Všetci účastníci získajú medaile, ale len tí najúspešnejší víťazný pohár.

Mám záujem o nezávislú ponuku