Ponuka

Online teambuilding

Teambuildingy ako ich poznáme sa na nejaký čas žiaľ museli vytratiť. Miesto toho vám ako jedna z prvých agentúr prinášame náplasť na túto ranu. Pracovať mesiace bez osobného kontaktu so svojimi kolegami veru neprospeje ani tomu najsúdržnejšiemu tímu. Práve preto prichádzame s výzvou na oprášenie tímového ducha a naštartovanie kolektívnej spolupráce. Online teambuilding alebo virtuálny teambuilding je absolútnym hitom dnešných dní. Z pohodlia domova, cez platformy Microsoft Teams alebo Zoom, prípadne ich alternatívy. V jazyku slovenskom, českom, ale aj v angličtine, pod vedením našich ostrieľaných lektorov. Vyberte si z našej ponuky programov, alebo vám vytvoríme individuálny online event na mieru.

Bingo Show

Všeobecne známy a tak trochu retro formát v podobe známej hry bingo. Z klasických pravidiel binga si ponecháva hracie pole a nutnosť vytvoriť rad, avšak miesto čísiel bude nutné získať čo najviac informácii o svojich kolegoch a čo najrýchlejšie ich správne doplniť. Každý tím získa vlastné hracie pole, ktoré bude obsahovať 25 políčok so záludnými otázkami, ktoré preveria, ako dobre navzájom poznajú účastníci svojich kolegov nielen v súťažnom tíme, ale aj z centrálnej kancelárie. Vyhráva tím, ktorý bude mať kompletne vyplnené textové pole ako prvý so správnymi odpoveďami – BINGO! Pri Bingo Show pôjde o spoluprácu a dômyselnosť súťažného tímu – je len na nich, či na spoločné vypĺňanie použijú chat v MS Teams alebo Zoome, vlastný konferenčný hovor, alebo inú platformu, na ktorej spoločne nazdieľajú informácie a vyplnia všetky polia. Poďme spolu preveriť tímovú spoluprácu a spoznajme svojich kolegov aj mimo ich profesnej stránky!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Crazy XMAS

Čo Vás napadne pri slovách ako Vianoce či Mikuláš? Určite to budú darčeky, vianočný stromček, vianočný večierok, ale aj veľké upratovanie, či zdobenie medovníkov. Pod moderátorskou taktovkou nášho Santa Clausa si všetky tieto aktivity vyskúšate v tímových aj individuálnych súťažiach, ktoré ale budú mierne pozmenené pre čo najväčšiu zábavu v duchu témy Vianoc a tradičných vianočných aktivít. V rámci teambuildingového programu Crazy Xmas doručíme každému účastníkovi personalizovaný balíček, ktorý bude obsahovať nielen pomôcky potrebné k jednotlivým disciplínam, ale aj klasické vianočné špeciality na ochutnávku, patriace k neodmysliteľnému spoločnému vianočnému prípitku.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Masterchef – Dinner Full of Fun

Online škola varenia so skvelým šéfkuchárom, unikátne netradičné recepty, suroviny doručené až domov, ako aj kuchynské mini súťaže a kvízy, ktoré popri live príprave jedla spoločne so všetkými kolegami zaručene zabavia. Náš kulinársky kurz začína už pár dni pred samotnou akciou, keď všetci účastníci dostanú zoznam ingrediencií bez akýchkoľvek informácií o pripravovanom jedle. Nebude chýbať ani krátky zoznam toho, čo budú potrebovať. Pripravíme výber viacerých druhov menu z najrôznejších kútov sveta a účastníci dostanú príležitosť hlasovať o najlepšej možnosti, ktorú si spoločne s našim šefkuchárom prichystajú. Počas eventu sa predvedú nové techniky varenia a zdokonalia sa zručnosti všetkých zapojených. Na záver si spoločne vychutnáte skvelú večeru či prípitok a užijete neformálnu atmosféru tak typickú pre tradičný event. Spríjemnenú napríklad stand up vystúpením…

Mám záujem o nezávislú ponuku

Fun Quiz – online vedomostný kvíz

Stále obľúbenejšie kvízové večery v baroch a podnikoch si získali nejedného fanúšika aj z radov vašich kolegov. Online platformy ponúkajú ideálnu príležitosť na vytváranie vedomostných teambuildingov, kde budú môcť účastníci vytvoriť mini tímy a súťažiť pod taktovkou nášho kvíz majstra. V rámci programu ponúkame na výber viacero tematických okruhov. Pre váš tím pripravíme vedomostný kvíz, do ktorého sa budú môcť všetci veľmi jednoducho pripojiť v teple svojho domova, pomocou špeciálnej online platformy. V tejto časti teambuildingu bude súťažiť každý za seba, ale v zásade jeho umiestnenie a správne odpovede získajú body pre celý tím. Kvíz bude prebiehať pomocou aplikácie, v ktorej budú účastníci textovo môcť vyplňovať správne odpovede a okrem vedomostí pôjde aj o rýchlosť. V prípade záujmu je možné kvíz oživiť aj sériou netradičných mini súťaží Home Fun Olympic Games.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Home Fun Olympic Games

FUN-olympiáda je náš najúspešnejší teambuildingový program, tak prečo ho nepreniesť aj do virtuálneho sveta. Po úvodnom slove sa účastníci rozdelia do viacerých tímov, ktoré následne medzi sebou súperia v najrôznejších „funny“ disciplínach, ktorými ich postupne sprevádzajú naši animátori. Za jednotlivé aktivity družstvá postupne zbierajú body do celkového poradia. Mimoriadne dôležitá je efektívna komunikácia členov súťažného družstva a takisto reakčná rýchlosť. Celkové poradie v Home Fun Olympic Games môžu poriadne zamiešať jednotlivé tradičné aj netradičné disciplíny, ktoré budú musieť tímy plniť. Online aktivity sú ladené vtipným spôsobom, aby preverili tak fyzickú ako aj duchovnú stránku účastníkov.

Mám záujem o nezávislú ponuku