Ponuka

Fun

Teambuilding a jeho aktivity netreba brať príliš vážne, preto pre lepšie odviazanie a navodenie uvoľnenej atmosféry ponúkame teambuildingové programy typu FUN. Tie skvele pobavia, ale aj naplnia poslanie a ciele zábavnej skupinovej aktivity.

deň na farme

Deň na farme

Rázovitý teambuilding v srdci slovenskej ľudovej kultúry. Počas pobytu v krásnej drevenici si vyskúšate život farmára. Čaká Vás ranné vstávanie, výdatné raňajky, ale aj práca okolo zvierat a humna v podobe zábavných súťažných disciplín ako napríklad dojenie, chytanie sliepok či vozenie sena. Nebude chýbať ani poctivé domáce za odmenu či skvelá zábava pri živej ľudovej hudbe.

Mám záujem o nezávislú ponuku
zabíjačka by 4Sports media

Zabíjačka

Netradičný teambuilding pri tradičnej slovenskej zabíjačke v krásnom prostredí Čičmian. Každý účastník sa priučí výrobe mäsových dobrôtok od chladu sa zahreje pri domácej pálenke či rázovitej slovenskej ľudovej hudbe. Popri práci sú pre účastníkov pripravené aj sprievodné súťaže, ktorým velí náš dvorný mäsiar.

Okrem skvelých zážitkov si každý účastník odnesie chutnú výslužku v podobe jaterníc, slaninky, klobásky a tlačenky.

Mám záujem o nezávislú ponuku
zabíjačka by 4Sports media
Stredoveký teambuilding Tálska Bašta

Zimná Slovak FUN olympiáda

Celodenný program, ideálny do horských oblastí či lyžiarskych stredísk. Váš tím budú čakať zimné tradičné aj netradičné disciplíny, ktoré zabavia, ale aj posilnia tímového ducha a rozhýbu kosti. Tímy sa budú musieť popasovať so stavaním iglu, zjazdom na sánkach, behom v snežniciach a ďalšími pdobnými aktivitami.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Fun Teambuilding Senec

Letná Slovak FUN olympiáda

Celodenný program na čerstvom vzduchu v prírode, ale aj v areáli Vašej spoločnosti. V doprovode príjemnej hudby si celý tím vyskúša 10 netradičných a zábavných aktivít, v ktorých sa vráti do detstva. Disciplíny preveria koordináciu, šikovnosť, ale aj um. Pripravené sú disciplíny ako hod parenicou, rezanie dreva, zatĺkanie klincov, preťahovanie lanom, Zuzulovej lyže, preteky fúrikov či skok vo vreci.

Vyvrcholením je odovzdávanie medailí účastníkom.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Fun Teambuilding Senec