Ponuka

Exotika

Ponuku našich TOP teambuildingov nenájdete nikde inde. Tá naša vonia slnkom a exotickými vôňami. Spojili sme v nej dobrodružstvo a romantiku ďalekých krajín do jedného nezabudnuteľného zážitku. Prenesieme Vás do inej reality s príjemnými prekvapeniami, bezkonkurenčnými aktivitami a skvelým jedlom. Vďaka tomu získate so svojimi partnermi či zamestnancami množstvo spoločných podnetov a inšpirácií. Garantujeme Vám ceny, aké Vám neponúkne žiadna cestovná kancelária. K tomu samozrejme tie najlepšie a zaručene svetové atrakcie a aktivity. Každú z lokalít sme osobne navštívili, vyhneme sa turistickým pascám a k dispozícii bude iba to najlepšie preverené ubytovanie a reštaurácie za neuveriteľné ceny.

4SM

Balkán

Balkán nie je len – Slovákmi obľúbené – chorvátske pobrežie. Južná časť nášho kontinentu toho ponúka omnoho viac. Od neopakovateľného a skvelého jedla, cez všetky možné krásy prírody až po tradičný balkánsky temperament.

Spoznajte kúsok Slovenska priamo vo Vojvodine, kde sa dodnes hovorí plynulo slovensky. Poďte si prejsť krásy Sarajeva, kde pár metrov od seba nájdete moslimský, židovský, pravoslávny a katolícky chrám. Krásnu prírodu Durmitoru, Plitvíc či Triglavu si prejdeme spoločne turistickými cestami, ale aj menej známymi chodníčkami. Nočný život? Žiadny problém! Balkánci sa radi bavia a s nami nebudete mať problém nájsť vhodný podnik podľa Vášho gusta.

Balkán je však aj Rumunsko, Bulharsko či Grécko. Ozvite sa nám, priblížte nám svoje predstavy a pripravíme Vám program presne podľa Vašich požiadaviek.

Teambuilding v takomto prostredí si budete pamätať do konca života! 🙂

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM

Filipíny

Zem tisícov ostrovov. Ak pre Vás Kostarika nie je dostatočne tajomná a chcete ešte väčší extrém, ideme si poň až na kraj sveta. Najmä pre milovníkov potápania a podmorského svetu. Tento výlet Vás a Vašich zamestnancov privedie do krajiny s neutíchajúcim spevom kohútov, tyrkysovou vodou a situáciami na okraji divočiny.

Síce sužované tajfúnmi, zato však s najkrajšími plážami a tisíckami ostrovčekov. S neskutočným mangom a kokosmi sa dostaneme na jedno z mála miest, kde si môžete zašnorchlovať medzi živými koralmi a hejnami rýb. Pod morskou hladinou sa totiž nachádza ďalší neprebádaný svet. Len s nami navštívite rajské lagúny a tisíce opustených ostrovčekov, na ktorých si spolu s nami vyskúšate život stroskotancov. Samozrejme v pohodlí a kľude. S plápolajúcim ohňom na večernej pláži, opekajúci si vlastnoručne chytenú rybku.

Ako hovoria Filipínci – BAHALA NA! Nejak bude 🙂

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM
Kostarika

Kostarika

Costa Rica alias Bohaté pobrežie. Ak pre svojich zamestnancov plánujete za splnenie cieľov naozaj veľkú odmenu, tak pre Vás máme jednu topku, kde ešte v rámci teambuildingu nebol nikto!

Kostarika je najekologickejšia a najšťastnejšia krajina sveta. Vláda zrušila armádu a podporuje turizmus a ekológiu. Má 2 oceány a na šírku meria iba okolo 200 km. Vzdialenosti sa tu však počítajú inak a zdolať 200 kilometrov trvá pomerne dlho.

Čo si však prejdeme je dokonalý surf, výstup na aktívnu sopku, kúpanie sa vo vodopáde alebo off-roadovú jazda vnútrozemím. Ďalej narazíme na krokodíly, korytnačky, delfíny a veľryby, papagáje, leňochody a opice. Nie v ZOO, ale vo voľnej prírode. Všetko v maximálnej pohode zariadia pohostinní domáci. Ešte čerešnička na torte? Zipline v srdci pralesa.

Zabudnite na všetko čo ste doposiaľ videli a vojdite s nami do rozprávky. Pura vida!

Mám záujem o nezávislú ponuku