Ponuka

Akčný

Akčné teambuildingy v našom podaní sú plné adrenalínu, nových zážitkov, ale hlavne aktivít, ktoré preveria a utužia tímového ducha. Táto aktivita určite zožne úspech u Vašich kolegov, lebo od tradičného vnímania teambuildingu má ďaleko. Viezli ste sa už v obrnenom transportéri, skúsili ste zjazd zo zjazdovky na kolobežke alebo v obrej guli? S nami môžete! Budovanie tímového ducha v našom ponímaní má príbeh, do ktorého sa zapojí naozaj každý.

Stredoveký teambuilding

Priblížime Vám život stredovekých bojovníkov, ich zvyky, remeslá, obyčaje, ale aj odhodlanie bojovať. Scénické a dynamické ukážky vás vnesú priamo do deja. Môžete si vyskúšať ako sa používali stredoveké zbrane, správne držanie meča, ale prejdeme si aj lukostreľbu a viaceré tradičné stredoveké povolaniami a činnosti. Celý deň sa bude niesť v duchu historických zručností a poznávania dávnej histórie. Pripravené budú 4 rôzne zamerané zóny (adreanalínová, silová, rytierska a zručnostná), ktoré preveria schopnosti všetkých členov tímu a počas celej doby trvania ich nenechajú chladnými.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM

Racing (Kart alebo Slovakiaring)

Vôňa benzínu, rýchla jazda a dych vyrážajúce šmyky – to všetko sa skrýva za našim Racing teambuildingom. V spolupráci s profesionálmi pre Vás pripravíme preteky motokár alebo školu šmyku na skutočnom okruhu. Kto si trúfne a šliapne na to viac.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM
4SM

Hľadanie pokladu

Najobľúbenejšia detská hra, ktorú Vám prinášame v napínavej obmene pre dospelých. Hľadanie pokladu v našom podaní prináša so sebou príbeh, zápletku, riešenie indícií, ale hlavne adrenalín v podobe netradičných disciplín, ktoré budete musieť na ceste za pokladom prekonať.

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM

Military

Adrenalín v sebe prinesie aj náš ďalší teambuilding na vojenskú tému. Vyskúšate si streľbu, zlanovanie, ale aj jazdu v obrnenom transportéri či navigáciu prostredníctvom azimutov a topografie. Spoločne budete musieť prekonať nebezpečné miesta, ale aj pripraviť si vlastnú stravu. Tak čo, kto si trúfne?

Mám záujem o nezávislú ponuku
4SM
Mafiánsky teambuilding by 4Sports media

Mafiánsky teambuilding

Náš program Vás prenesie do mestečka Palerma. Vytvoríme z Vášho tímu mafiánske klany, ktoré budú spoločne bojovať. Vyskúšate si tak mafiánske praktiky, vďaka ktorým sa jeden z klanov dostane k vytúženému bohatstvu. Ale pozor, aby ste náhodou neskončili s betónovými botičkami na dne jazera 🙂

Mám záujem o nezávislú ponuku