Ponuka

Open air akcie

Do nášho portfólia služieb patrí aj príprava a organizácia open-air podujatí. V rámci outdoorových podujatí pôsobíme ako produkcia, ale aj ako samotní organizátori. Podľa Vašich požiadaviek Vám pomôžeme zorganizovať open-air koncert, či väčší alebo menší festival. Zabezpečíme všetko od celkovej produkcie, cez program, booking umelcov, služby pre návštevníkov, vystavanie areálu až po dekoráciu, mobiliár či bezpečnosť.

Kultúrne podujatie event ples

Koncerty

Koncerty vážnej hudby alebo modernej v našom podaní sú vždy na profesionálne úrovni. Spolu s našimi overenými dodávateľmi pre Vás vystaviame areál aj program na mieru, poskytneme technickú podporu či vyškolený personál.

Zariadime všetko. Jediné, čo zatiaľ nedokážeme zariadiť je pekné počasie. Ale aj na tom pracujeme! 🙂

Mám záujem o nezávislú ponuku
Športová zóna na Grape festivale

Festivaly

Už niekoľko rokov sa obšmietame okolo festivalov rôznych žánrov, tak ako návštevníci, ale aj dodávatelia či priamo organizátori. Počas svojich potuliek sa inšpirujeme najlepšími vychytávkami, ale sledujeme aj muchy, ktoré neskôr pretavujeme do našej práce pri príprave a organizácii festivalov. V rámci festivalov pre Vás zabezpečíme vystavanie areálu, pripravíme technické, realizačné, ale aj personálne zabezpečenie, ako aj gastro či chill-out zónu.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Športová zóna na Grape festivale