Ponuka

Firemné akcie

Firemné eventy sú dôležitým zrkadlom života spoločnosti a oslavou významných udalosti (narodeniny, výročia, openingy, Vianoce, Nový rok a iné). Vytvoríme program, ktorý podporí čaro okamihu a zvýrazní veľkoleposť príležitosti a umocníme Vašu značku v očiach klientov, partnerov, ale aj zamestnancov. Vymyslíme tému, ktorá priláka. Pripravíme program, ktorý zabaví. Doplníme ho aktivitami, ktoré vtiahnu do deja.

Great Gatsby party vianočný večierok

Vianočné večierky

Vianoce sú výnimočná udalosť v roku. Pri ich príležitosti pre Vás pripravíme nezabudnuteľný vianočný či mikulášsky event. Aj počas týchto večierkov posúvame hranice eventu a vkladáme do nich dušu a nezameniteľnú atmosféru vo forme programu, príbehu, dekorácií, ale aj samotných lokácií, ktoré sú vždy šité priamo na mieru Vašej spoločnosti.

Mám záujem o nezávislú ponuku
Fun Teambuilding Senec

Firemné dni

Firemné stretnutia rôzneho charakteru pre Vás pripravíme tak aby sa všetci pozvaní zabavili, ale aj utužili vzťahy, či vytvorili nezameniteľnú firemnú kultúru, ktorú Vám budú všetci závidieť. Či už pôjde o Family days, výročie založenia spoločnosti,  spoločensko-pracovné  stretnutia s klientmi, product launch, charitatívne galavečery alebo eventy určené na budovanie lojality klientov, zamestnancov či partnerov

Mám záujem o nezávislú ponuku
Fun Teambuilding Senec
deň otvorených dverí by 4Sports media

Deň otvorených dverí

Priblížte Vašu spoločnosť verejnosti a poodhaľte rúško tajomstva jej fungovania. Budovanie značky a propagácia je spojená aj s komunitou, ktorú Vám pomôžeme zasiahnuť prostredníctvom Dňa otvorených dverí. Pripravíme pre Vás dômyselne premyslený program, propagáciu, ako aj samotný inventár.

Mám záujem o nezávislú ponuku