Ponuka

Ďalšie

Okrem event manažmentu ako full-servisová agentúra poskytujeme aj dodávateľské služby, na ktorých spolupracujeme s overenými špičkovými slovenskými, ale aj zahraničnými spoločnosťami. Okrem úzkeho pracovného tímu v kancelárii disponujeme kruhom skvelých pracovníkov, ktorí s nami pripravili už množstvo podujatí.

Technické zabezpečenie

Náš tím Vám zabezpečí full-servisovú produkciu a realizáciu podujatia. Vyberieme a prenajmeme pre Vás najvhodnejšie priestory, zabezpečíme Vám ideálne ozvučenie a osvetlenie. Bez problémov zdokumentujeme, nafotíme alebo pripravíme videozáznam z Vašich podujatí.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Booking umelcov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám na Vašu akciu zabezpečíme booking moderátorov, spevákov a najrôznejších umelcov. Poradíme Vám a spoločne s Vami vyberieme najvhodnejších speakrov a účinkujúcich do Vášho programu. Pripravíme pre Vás dramaturgiu, ale aj celý scenár podujatia, aby všetko klapalo a zapadlo tak ako má.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Hostesing

Pre Vaše podujatia či reklamné kampane zabezpečíme dokonalé hostesingové služby. Naše hostesky ovládajú svetové jazyky a dokážu sa dohovoriť s každým Vašim hosťom, napomôžu Vám pri organizácii a registrácii Vášho podujatia. Pre túto príležitosť Vám okrem krásnych hostesiek a šikovných hostesov ponúkneme aj dokonalé zladenie outfitu personálu k Vašej spoločnosti či podujatiu.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Catering

Ku každej významnej udalosti, či už firemnej, verejnej alebo rodinnej, patrí skvele jedlo, drobný snack či občerstvenie. Radi Vám pripravíme ponuku cateringu na mieru.

Mám záujem o nezávislú ponuku