Zážitkový teambuilding

Aduro

8.-10.6.2023

Banská Štiavnica

Teambuilding pre približne 30 osôb by sa podľa „štandardných pomerov“ rátal ako jeden z tých menších. Niektorí by dokonca mohli povedať, že až najmenších. V našom prípade však nešlo rozhodne o malý rozmer eventu, keďže išlo o skupinu 33 zahraničných hostí, ktorí mali naplánované tri dni na pracovno-teambuildingový program. Pracovná časť spočívala v návšteve lokálnej pobočky v Lučenci, no a na tú zábavnejšiu sme dostali do rúk dôveru my. 🤗

Po prvom oslovení to vyzeralo na lokalitu Vysokých Tatier, nakoniec však „naša“ skupina zakotvila v inej skvelej lokalite, a to konkrétne v Banskej Štiavnici. Toto čarovné m(i)esto je právom jednou z top slovenských destinácií a musíme sa neskromne priznať, že sme tu ako doma. Program sme koncipovali tak, aby sme hosťom ukázali to najlepšie, čo ponúka nielen historické centrum a aj príroda Štiavnických vrchov. Zároveň sme museli dbať na pracovný harmonogram hostí a zosúladenie aktivít s plánovaným príletom a odletom celej skupiny.

Naši hostia docestovali na letisko do Budapešti, kde už čakal nielen pohodlný autobus, ale aj náš zástupca, ktorý hostí privítal a odovzdal chutné obedové balíčky a ďalšie občerstvenie. Po nedlhej ceste dorazila výprava priamo do hotela, kde sa po krátkom pracovnom workshope a prezlečení okamžite vyrážalo na banský program. Ako už býva zvykom nechýbalo ryžovanie zlata, ručné vŕtanie priamo v bani či banský kvíz. Po skončení programu a návrate na hotel už pokračovala len voľná zábava spojená s chutnou večerou.

Druhý deň bol doslova nafullovaný prvotriednou akciou. Skorý ranný odchod na pracovný program sa skončil obedným návratom do centra štiavnického diania. Po dohovorení počasiu 😀 už bola nachystaná e-bike túra svetovej triedy po okolí, vrátane výstupu na Kalváriu či zastávkach pri viacerých tajchoch. Po niekoľkohodinovej zaberačke nasledovala zaslúžená odmena v podobe fantastickej zážitkovej večery v miestnej TOP reštaurácii, po ktorej nasledovala návšteva s ochutnávkou v populárnom dizajnovom bare.

Na tretí deň by už vo väčšine prípadov nasledoval len odchod domov, ale tentokrát sme využili všetky príležitosti až do posledného momentu. Po raňajkách v hoteli a check-oute bol totiž pripravený Treasure Hunt po mnohých známych i menej známych check-pointoch historického centra, spojený s lúštením rôznych rébusov a hádaniek. Ideálny program na záver naozaj veľmi zaujímavého teambuildingu. 🤟

Kompletná ponuka Teambuilding