Wild Wild West

Tesco

16.-17.5.2019

Tatralandia, Liptovský Mikuláš

400 účastníkov, 4 krajiny, 2 dni. Základné údaje tematického teambuildingu v prenádhernom prostredí na Liptove. Počas dvojdňového programu boli pripravené tematické aktivity v téme divokého západu, ale taktiež aj spoznávanie krás blízkeho okolia.

Ubytovať viac ako 400 hostí v areáli, kde je možné pripraviť zaujímavý sprievodný a teambuildingový program nie je úplne jednoduché. Samozrejme, všetko sa dá a naša agentúra predsa zabezpečí aj nemožné 🙂 Naše Slovensko je však maličkou krajinou a v porovnaní už len napríklad s ľubovoľným susedným štátom máme tých možností menej. Napriek tomu sme našli naozaj výborné prostredie v Holiday Village Tatralandia. Dostatočné ubytovacie kapacity, priľahlý Aquapark, blízkosť nádhernej prírody a pekný tematický areál boli dôvodom prečo sme zamierali práve do Liptovského Mikuláša.

Postupný príchod stoviek hostí z krajín V4 sme zvládli aj vďaka akreditácii s poľsky aj maďarsky hovoriacemu personálu. Po bufetovom obede bol poobede prichystaný sprievodný program od výmyslu sveta. Úvodný príhovor (opäť viacjazyčný, tak ako aj všetky tlačoviny či mapky) prebehol tradične a po ňom už boli pripravené tri zaujímavé zóny:

  • well-being zóna (pod veľkým strečovým stanom s možnosťami bezplatných masáží, tetovania henou, make-up poradenstva, streetworkout preliezok či cvičením jogy a pilates)
  • active-fun zóna (doslova najväčšou aktivitou bola 12-metrov vysoká lezecká stena, ale na mieste boli dostupné aj iné obrie spoločenské hry, workshopy výroby čeleniek, mydiel a šperkov, historická lukostreľba či obľúbená športová požičovňa)
  • chill-out zóna (so shisha barom, pohodlnými sedacími vakmi, stolnými hrami, dobrou kávičkou či bowlingom)

Po krátkom oddychu a večeri už bol pripravený večerný program v štýle WILD WILD WEST s množstvom tématických rekvizít, fotokútikom či hudobno-zábavnými vystúpeniami. Nechýbala jazda na rodeo býkovi, chutný catering a polnočné hudobné prekvapenie. Párty ako má byť! 🙂

Na druhý deň mali návštevníci možnost vybrať si z troch zaujímavých možností – stráviť popoludnie v Aquaparku, navštíviť Demänovskú jaskyňu slobody alebo si užiť príjemnú túru v Kvačianskej doline. Po návrate z programu a obedom už hostí čakal zabezpečený odvoz domov. Naozaj veľmi príjemná akcia a ešte príjemnejšia spolupráca. 🙂 Tešíme sa na ďalšie podobné akcie!

Kompletná ponuka Teambuilding