Teambuilding na Zochovej chate

Mondeléz

25.6. 2015

Zochova chata

Malé Karpaty v tesnej blízkosti Bratislavy sú mimoriadne obľúbenou destináciou pre ľudí žijúcich a pracujúcich v Bratislave. Za pár desiatok minút sa ocitnete v nádhernom prírodnom prostredí. Pre nášho klienta sme pripravili poobedný program po skončení firemnej konferencie. V areáli Zochovej chaty boli pre takmer 60 zamestnancov prichystané teambuildingové a športové aktivity, pri ktorých sa zabavili naozaj všetci prítomní.

Od jednoduchých aktivít ako preťahovanie lanom, zakladanie ohňa či tímového skákania vo vreci až po „prechod cez roklinu“ alebo Bubble futbal. Približne takto vyzerali aktivity, ktorých bolo samozrejme viac 😉 vyše 3-hodinového programu pre obe pohlavia. Okrem teambuildingových aktivít pre tímy bol pripravený aj mini-turnaj vo volejbale.

Kvalitný a zaujímavý teambuilding sa dá pripraviť aj na kratšie časové obdobie, napríklad po skončení odbornejšieho dopoludnia. Vždy robíme maximum pre spokojnosť klienta a taktiež samotných účastníkov. Aj tento poobedný športový teambuilding bol toho skvelým dôkazom 🙂

Kompletná ponuka Teambuilding