Racing Teambuilding

Tesco

29.10.-30.10.2019

Chorvátsky Grob, Slovakia Ring

Dvojdňový teambuilding realizovaný koncom októbra bol pre nás ďalšou zaujímavou skúsenosťou. Program bol rozdelený do dvoch dní – v prvý deň večer prebiehala mimoriadne chutná neformálna večera vo forme firemnej husaciny a na druhý deň boli už pripravené zážitkové chvíle Racing teambuildingu 🏎💨💨💨 na okruhu Slovakia Ring.

Prvý deň sme pripravili pre účastníkov večer plný husacích hodov v Chorvátskom Grobe. Samozrejme sme si túto lokalitu predtým aj poctivo osobne prešli, vyskúšali nielen priestory, ale aj samotné gastro chuťovky. Nakoniec padla voľba na menší útulný podnik a musíme povedať, že sme neoľutovali tento výber! Skvelá hus či pečeň, lokše či dezerty spolu s kvalitným vínkom boli správnou voľbou 🍗🤤

Na druhý deň už pokračoval akčnejšia časť z našej ponuky teambuildingov v priestoroch najmodernejšieho automobilového stánku na Slovensku. Okruh v Orechovej Potôni ponúka široké možnosti aj pre milovníkov áut, v našom prípade bol program tvorený doobednou Školou šmyku so štyrmi rôznymi modulmi. Pre tých najšikovnejších (a najšikovnejšie) bola pripravená aj malá spomienková trofej 🏆 Po obedovom občerstvení nasledovala poobedná časť na off-roadovom polygóne, kde si mohli účastniť naozaj schuti zajazdiť na niektorom z pripravených áut. Po odjazdení bola ako bonusovka pripravená aj prehliadka blízkeho vojenského múzea, ktoré bolo skutočne na vysokej úrovni.

Ďakujeme za ďalší zaujímavý teambuildingový zážitok, ktorý sme si aj my rozhodne užili ☺️

Kompletná ponuka Teambuilding