Incentíva na Liptove

ORPA

7.-9.6.2023

Liptov

Bývame vždy viac ako nadšení, keď máme možnosť vyskúšať si opäť niečo nové. Presne túto možnosť nám poskytol náš nový klient, popredný český výrobca papierových obalov. Vo svojom mene a s našou skromnou asistenciou pozval na dobrodružný poznávací zájazd svojich exkluzívnych obchodných partnerov. A pre nás bola česť predstaviť a zabezpečiť výber toho najlepšieho, čo v aktuálnej sezóne región Liptov ponúka.

Čo sa týka počtu patril tento event medzi menšie, avšak dôležitosťou pre takmer dve desiatky top partnerov nášho klienta bol nanajvýš dôležitý. Vrásky nám robilo najmä počasie, pretože všetky meteo moduly hlásili mimoriadne vysoké úhrny zrážok, nevynímajúc rôzne stupne ohrozenia a to naprieč celou krajinou.

Úvodný deň po dlhej ceste bol ako sa patrí voľnejší. Hostia sa ubytovali na legendárnom tradičnom hoteli, jednom z vôbec prvých v Demänovskej doline. Po úvodnom uvítaní a dobrej večeri sme sa spoločne vydali na krátku prechádzku po okolí, kde sme účastníkom pretlmočili všetky krásy, ale aj bôle tejto vychýrenej lokality. Nasledovalo pohodové večerné posedenie v bare, obohatenom pochúťkami miestnej kuchyne.

Ďalšie ráno, v deň hlavného programu, sme si to moderným transferom zamierili rovno na najnovšiu vychytávku – outdoorovú strelnicu s najkrajším výhľadom na svete. Tu sme sa pod dôkladným dozorom skúsených inštruktorov rozdelili do družstiev a vyskúšali si streľbu z krátkych aj dlhých zbraní rôznych typov, na statické aj pohyblivé terče počas niekoľkohodinového programu. Počasie nám našťastie prialo, občerstvenie a motivácia bola na vysokej úrovni a klienti si užívali skvelý čas. Po vyhodnotení výsledkov streleckej súťaže sme sa presunuli na ďalšiu slovenskú, ale aj svetovú top lokáciu, Farmu Východná.

Bol to ten pravý čas vychutnať si prémiovú grilovačku a následný moderovaný prechod celým areálom farmy, ktorá číta 900 kusov mimoriadne spokojných kravičiek. Nasledoval teambuildingový program Deň na farme, ktorý je taktiež aktivitami prinajmenšom netradičný. Veď kto z vás si už vyskúšal jazdu na traktore alebo bačovanie ovečiek po vytýčenej trase? Skákalo sa aj do sena, hádzalo vidlami a aj strieľalo z gumipušiek. Krátka intenzívna búrka prišla v najvhodnejšom čase a prečkali sme ju s úsmevom na perách v krytom interiéri s výborným nápojovým servisom. Z farmy všetci odchádzali nabalení nielen prvotriednymi zážitkami, ale aj s balíčkami lokálnych pochúťok.

Po krátkom presune bol konečne čas na outdoor wellness v lone tatranskej prírody a po skvelej večeri našich hostí prekvapil neoznámený bod programu. Nefalšovaný zbojnícky prepad. Opäť sa strieľalo a nemenej hromžilo. Veľkým šťastím bolo, že sme si nazbíjané predmety mali možnosť vybojovať späť vo férových súbojoch a veruže sme sa pri zbojníckom hamburgeri alebo dojení drevenej kozy a ďalších aktivitách nasmiali, až sme sa za bruchá chytali 🙂

Posledný deň sme ešte mali pripravenú turistickú pochúťku v podobe hrebeňovej túry Chopok – Dereše, avšak vzhľadom na nepriaznivé počasie a odstávku lanoviek sme museli tento hike oželieť a zvolili sme nemenej zaujímavú prehliadku Važeckej jaskyne. Pri odchode sa nám konečne v plnej kráse ukázala aj panoráma Vysokých Tatier a tu sme sa už všetci s vynikajúcim pocitom a prísľubom ďalších úspešných spoluprác rozlúčili.

Kompletná ponuka Teambuilding