Folklór pod Tatrami

Super Zoo

16.6.2023

Maladinovo

Kde inde ako na Liptove mohol zaujať svoje miesto ďalší z našich legendárnych folklórnych teambuildingov. Pre 120 účastníkov sme pripravili výber tých najlepších ľudových aktivít, tentokrát v zbrusu novom rezorte Maladinovo. Z jednej strany hraničiacim s Liptovskou Marou a z opačnej krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Klient tu pripravil pre svojich zamestnancov dvojdňový pobyt s prespaním, celodenným tematickým programom, tradičným oceňovaním najlepších prevádzok a večernou zábavou s otvoreným barom.

Ale pekne po poriadku. Na miesto sme dorazili už deň vopred, aby sme sa vyhli rôznym prekvapeniam, ktoré na agentúru na novej lokácii v regiónoch čakajú a veruže sme dobre spravili. Vyladili sme so zástupcami rezortu množstvo menších či väčších detailov, na ktorých pri organizácii firemnej akcie veľmi záleží, aby bolo počas príchodu hostí všetko tip top. Nasledovala klasická večerná príprava v podobe predeventového balíčkovania a potom sme už všetci úpenlivo očakávali hodinu príchodu.

Ráno sme zdobili, stavali a keď prišiel čas príchodu hostí, všetko bolo nachystané. Akreditácia fičala ostošesť, catering s občerstvením rozvoniaval a my sme pohľadmi rozháňali mraky, ktoré nás našťastie počas celého dňa obchádzali. Nemohli sme začať inak ako príhovorom a po ňom už nasledovalo rozdelenie do tímov a mohli sme sa vrhnúť na teambuildingový folklórny program.

Počas neho nechýbali klasiky ako klobúkový tanec za tónov živej ľudovej hudby, zatĺkanie klincov, ale aj úplné novinky ako hádanie regiónov. Vychutnali sme si aj tanečné vystúpenie folkloristov, slovenský krémeš a zapojili aj naše obľúbené kvízy, ktoré sú stálicami našich skupinových aktivít a vedia skvele zapojiť a strhnúť celý kolektív. Po krátkej obedovej pauze, ktorá padla všetkým vhod sme sa pustili do druhej polovice folklórneho programu. V nej už jednotlivé družstvá rotovali po celom areáli rezortu a za výdatnej pomoci animátorov v krojoch sa rozohral druhý polčas ľudového eventu.

A že si ho účastníci patrične užili vieme vďaka Á-čkovému feedbacku klienta a ako by to mohlo byť aj inak, keď si mohli vyskúšať okrem iného aj pradávne mútenie masla, alebo hod budzogáňom. Nevyhli sa stavbe koliby, Jánošíkovmu mostu ani neobľúbeným činnosti Popolušky. Okrem súťažných aktivít družstiev sme program obohatili aj ľudovými workshopmi. A zvolili sme dobre, lebo všetkým sa veľmi rátal výklad ťahania nití syrárky zo Zázrivej a aj hrnčiarske kruhy ľudového majstra sa točili do nemoty.

Po vyčerpaní folklórnych aktivít všetkými družstvami nasledovalo vyhodnotenie tímovej súťaže a vyhodnocovanie najúspešnejších prevádzok klienta. Odovzdávali sa ceny a potom už čakala skvelá večera a voľná večerná zábava, ktorej sme už nechali voľný priebeh. Bol to ďalší skvele strávený deň naplnený teamovým duchom a my sa už teraz tešíme na ďalšie spoločné akcie.

Kompletná ponuka Teambuilding