Firemné hry

EY

20.5.2022

Hotel pod Lipou

Pre úspešnú realizáciu podujatia akým sú napríklad firemné hry je potrebný vzájomný súlad viacerých komponentov. Začnime ideálnou lokalitou – kam nemusí „ako v tomto prípade“ veľký tím cestovať dlhé hodiny. Po druhé sú to vhodné outdoorovové priestory – na vykonávanie rozmanitých druhov aktivít je čerstvý vzduch a príroda nenahraditeľnou zložkou. Skúsený realizátor – ochotný pre klientove blaho vypustiť dušu (tu si neskromne dovolíme odporúčiť 4SPORTS media 🙂 a pozitívne naladený účastníci – ktorí tvoria hlavnú ingredienciu celej alchýmie 🍀

V májovom termíne sa skĺbili v ideálnej forme všetky vymenované elementy a my sme mali tú česť, po úvodnej formálnej časti, privítať 100 dobre naladených hostí. Zvolená lokalita je pre bratislavské spoločnosti naozaj vyhovujúca a mimoriadne obľúbená, keďže spľňa všetky atribúty. Hotel pod Lipou v Modre-Harmónii je rezort, ktorý je nielenže dobre dostupný, ale navyše disponuje viacerými športoviskami a veľkými vonkajšími plochami, aj pre niekoľko paralalelne bežiacich eventov.

Základným zámerom zadania bolo bližšie zoznámenie sa s tímovými kolegami po pandemickej odluke a na tento rébus máme jeden recept. Teambuildingové aktivity, ktoré rozhýbu telo i ducha do takej miery, že sa zúčastnení nielen vzájomne spoznajú z abolútne inej medziľudskej stránky, ale hodia za hlavu aj všetky menej podstatné firemné oficiality.

Program sa po úvodnom mimoriadnom privítaní vedúcich osobností, ktorý sa niesol v štýle gréckych božstiev, začal klasickým spoločným icebreakrom. V rýchlom slede sme boli svedkami nezvyčajného nasadenia v tradičných aj netradičných teambuildingových disciplínach družstiev, ktoré sme rozdelili až do 8 tímov a celý harmonogram rozsektorovali do viacerých časových pasiem. Nechýbali aktivity šikovnostné, vedomostné, ale aj tie naozaj tmeliace kolektív a odbúravajúce spoločenské bariéry.

Zapojenie všetkých mančaftov bolo naozaj príkladné a bola naozaj radosť pozorovať ich pri plnení jednotlivých aktivít. Všetci si svorne a naozaj ako jeden tím zafandili pri záverečnom vyhlasovaní výsledkov, ktoré sú v prípade dobre spoločne stráveného času veľa krát druhradé a celý program sme zakončovali nenútenými športovými aktivitami.

Následne už bola v scenári iba chutná večera a úplnou bodkou bol ešte večerný vedomostný kvíz družstiev, ktorý bol v tejto inteligentnej spoločnosti ozaj radosť realizovať. Ďakujeme a do skorého videnia ☺️

Kompletná ponuka Teambuilding