EKO teambuilding

11.7.2019

Šamorín

Témy udržateľnosti, spoločenskej zodpovednosti a ekológie sú aktuálnejšie ako kedykoľvek predtým. Ľudstvo zažíva globálne otepľovanie, hromadenie odpadov či stále sa zvyšujúce emisie. Nielen vlády, veľké korporácie či celosvetové iniciatívy, ale aj každý z nás má svoj diel zodpovednosti za to v akom stave zanecháme našu planétu ďalším generáciám.

S jedným z našich obľúbených klientov sme spoločne pripravil zaujímavý koncept tzv. EKO teambuildingu. Nešlo o úplne klasický teambuilding nielen zameraním aktivít, ale napríklad aj použitím či skôr nepoužitím plastových riadov či ďalších jednorazových tovarov. Na úvod tohto zaujímavého EKO dňa sme pre našich účastníkov pripravili malé zdravé občerstvenie a pamätnú sklenenú fľašku s brandingom.

Prvou spoločnou aktivitou bola prechádzka v prostredí hrádze popri našom najväčšom veľtoku – Dunaji. Nebola to avšak obyčajná prechádzka, ale účastníci aktívne zbierali odpad všetkého druhu, ktorý nepatrí do prírody. Od malých odpadkov, plastových fľašiek či cigariet až po pneumatiky. Ťažko uveriť, že aj v dnešnej dobe je niekto schopný takéto niečo nechať priamo v lese :/

Po tejto výdatnej prechádzke nasledoval rovnako výdatný obed a po ňom už tradičnejšie teambuildingové aktivity. Okrem chutného cateringu (plne v réžii EKO pohárikov, príborov či tanierov) a hudobného doprovodu DJ-om si mohli účastníci schuti zašportovať v rezorte x-bionic sphere. Pekné počasie vytvorilo ideálne podmienky nielen pre molkky, bedminton, plážový volejbal, ale každý z prítomných si mohol odniesť domov aj vlastnoručne vyrobený bio repelent.

Tento teambuilding bol naozaj vydarený a veľmi sa tešíme z klientov, ktorí majú záujem nielen o utuženie tímového ducha, ale aj o pozítivne aktivity pre prírodu 🙂

Kompletná ponuka Teambuilding