Banský teambuilding

Super zoo

10.6.2022

Hotel Salamandra

Jedným z najčastejších cieľov teambuildingu býva zažiť niečo netradičné a vystúpiť tak z bežného pracovného (či kancelárskeho) stereotypu. Vhodným spôsobom je pripraviť pre firemný kolektív tematický program, ktorý prenesie účastníkov mimo svoju „každodennú prevádzku“. Aj v našej agentúre sa vždy snažíme vybrať ten najvhodnejší program, ktorý jednak vhodne pasuje pre charakter tímu, ale sa taktiež hodí do vybranej lokality.

Začiatkom júna sme mali tú česť pripravený skutočne netradičný teambuilding. A to v našom portfóliu nájdete tematické lahôdky od výmyslu sveta 🙂 V tomto prípade išlo o banský teambuilding s plnohodnotným programom a aktivitami priamo v Bani Starovšechsvätých v Hodruši a súčasne zaujímavým sprievodným programom.

Program začínal Hoteli Salamandra príchodom hostí a ich akreditáciou. V doobednej časti sme po chutnom welcome snacku pre všetkých účastníkov z celého Slovenska pripravili skrátenú verziu našej mimoriadne obľúbenej FUNOlympiády. Účastníci boli celkovo rozdelení do šiestich tímov, v ktorých postupne absolvovali aj poobedný skutočný zážitok baníkov.

Priamo v priestoroch bane si vyskúšali napríklad ryžovanie zlata, fáranie rudy, hľadanie drahokamov či ťahanie rudy alebo banícky kvíz. A to samozrejme z veľkej časti priamo v bani 🙂 Na spestrenie programu sme taktiež pripravili aj menšie zábavné aktivity a súťaže na čele s pálenkovým kvízom. Na záver dňa, ktorý mal skutočne bohatý program, bola pripravená skvelá barbecue večera a tradičné voľná zábava s DJ-om.

Tento teambuilding bol aj pre nás veľmi príjemným spestrením a skvelou skúsenosťou s klientom, s ktorým sa nám naozaj skvele spolupracuje. Pevne veríme, že nás čakajú mnohé ďalšie spoločné eventy a rovnako aj ďalšie banské teambuildingy s našimi súčasnými či budúcimi klientami 🙂

Kompletná ponuka Teambuilding