Warm Up UCL

ŠK Slovan

16.3.2023

Tehelné pole

Jarnú časť európskych líg slovenské kluby ešte nikdy novodobej v histórii slovenského futbal nehrali. Preto nás viac než potešilo, keď nás kontaktovali z ŠK Slovan so záujmom o prípravu warm up predzápasovej fanzóny, pred historickým duelom Konferenčnej ligy UEFA proti FC Bazilej. Na veľkých európskych dueloch je takáto „malá“ pozornosť pre fanúšikov úplne bežná, ale u nás sa tento trend stáva štandardom iba veľmi pomaly. Ale k veci 😜

Zabukovali sme predbežne nosných dodávateľov a týžden pred akciou sme s napätím čakali na výsledok prvého zápasu. Ten dopadol pre belasých veľmi priaznivo a takmer so záverečným hvizdom prišiel aj definitívny súhlas na realizáciu. Klub hlásil cez 20.000 predaných vstupeniek a my sme mali voľné pole pôsobnosti 🎯.

Nosnou ideou predzápasového warm upu bolo naladiť fanúšikov na víťaznú vlnu, poskytnúť im možnosť strávenia príjemného času, dať možnosť stretnúť sa so starými známymi a správne sa naladiť ešte pred samotným duelom. Námestíčko na Tehelnom poli je na takéto akcie priam ideálne, veď sme na ňom v minulosti už stihli zvrtnúť nejakú tú akciu.

Jasnou voľbou pre maximálny hype predzápasovej atmosféry bol jeden z najbukovanejších slovenských hudobných producentov DJ Tager. Ten nelenil a pripravil takmer hodinový, na mieru vyskladaný set svetoznámych bengrov 🔥💣. Kulisu mu ladne dotvárali profesionálne gogo tanečnice. No a postaviť pre takýto hviezdny setup klasický stage sa nám zdalo byť ozaj trochu fádne. Preto sme si vybrali miesto najviac komplikované 🙈. Minimalistický urban stage zaujal svoje miesto v trojmetrovej výške, na streche kontajneru.

Moderovanie predzápasovej Slovan Power Warm Up akcie dostal do rúk čoraz známejší speaker hokejového Slovana Luki Turiak. A že sa svojej úlohy zhostil naozaj skvele. Bolo ho od začiatku až po samotný záver plné námestie, výborne hecoval atmosféru a zabával účastníkov ako z veľkej knihy. Samozrejme v rámci spokojnosti a nadštandardu nemohli chýbať bufety s čapovaným pivečkom a kofolou, súťaže o klubové suveníry a k dispozícii boli aj futbalové sprievodné aktivity pre všetky vekové kategórie. Zábava bola uvoľnená, námestie plné ľudí, hudobný podmaz aj s premakaným remixom slovanistickej hymny z ríše snov, čiže predpokladáme že predzápasový warm up si splnil svoju úlohu takmer dokonale… A prečo takmer?

No pretože na ihrisko nás už nepustili 😜. Ale ani tam nechýbalo vôbec veľa a nieje všetkým dňom koniec 🤘😉. Ďakujeme za dôveru a športu zdar!

Kompletná ponuka Športové akcie