Športový deň

IQVIA

9.9.2022

Mladá Garda

Športové popoludnie pre vyše dve stovky účastníkov s viacerými paralelne bežiacimi turnajmi, kompletným materiálnym aj personálnymi vybavením a all-in cateringom. Tak sa dajú v skratke opísať zadania, ktoré máme radi. Jedno z takýchto sme dostali do vienka aj na ďalšom ročníku IQVIA Sport’s Day 2022, keď sme opäť po roku mali možnosť pripraviť pre nášho klienta aktivitami naprataný Športový deň.

Zmenou oproti minulému ročníku bol predovšetkým nový areál, kedy sme Kuchajdu vymenili za Športový areál Mladá garda STU. Napriek výhodnej lokalite Kuchajdy z hľadiska blízkosti k priestorom klienta ponúka „Garda“ neporovnateľne vyšší športový štandard pre organizáciu športového dňa. Uzavretý areál ponúka športové plochy na všetky možné športy, murované šatne, sociálne zariadenia či priestor na parkovanie. Poďme ale postupne na priebeh športového dňa 🙂

Program začínal poobedným príchodom hostí cez akreditáciu, kde hostia získali praktickú mapku s rozpisom zápasov svojho družstva. Po vstupe do areálu si mohli návštevníci odložiť svoje tašky v úschovni, pochutnať si na welcome občerstvení a nasať športovú atmosféru. Tesne pred začiatkom mimoriadne bohatého harmonogramu prebehla spoločná rozcvička pod vedením nášho atletického reprezentanta Martina Kučeru a po nej už nasledovala spomínaná pestrá paleta turnajov a aktivít. A to konkrétne:

  • futbalový turnaj
  • volejbalový turnaj
  • petangový turnaj
  • turnaj v bedmintone
  • súťaž o najrýchlejšiu strelu
  • zábavné teambuildingové tímové súťaže
  • atletický viacboj

Po niekoľkohodinovom športovom programe, ktorý bol doprevádzaný aj chill-out zónou, moderovaným programom s podmazovou hudbou a veľmi chutným cateringom, nastal čas na vyhodnotenie celého dňa. Ceny získali nielen tí športovo najzdatnejší, ale taktiež boli odovzdané viaceré trofeje za zábavnejšie kategórie – napríklad tá o najlepší účes 🙂 Následne sme už premosťovali do oddychovej časti programu a voľnej zábavy prítomných hostí.

Ďakujeme a vypichujeme ďalšiu výbornú spoluprácu s našim klientom a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné (športové i nešportové) podujatia 🙂

Kompletná ponuka Športové akcie