Firemný športový deň

Hilti

18.8.2022

Hotel Orava

Športu vďačíme za zdravie, šport nás priviedol k podnikaniu a športu ostávame naďalej verní 🙂 Firemný športový deň a jeho organizácia je jedným z pilierov našich služieb. Práve preto sa ku každému klientovi, ktorý nám jeho organizáciu zverí do rúk, pokúšame pristupovať s maximálnou zodpovednosťou a absolútne individuálne na mieru. Tento event nebol výnimkou.

Na úvod pripravujeme batériu športových možností, od najväčších klasík až po netradičné a nové odvetvia. Klient si na základe svojich preferencií, vhodnosti priestoru a svojich skúseností vyberie novinky, alebo overené „hity“. Dôležitým prvkom pre nás je vždy zistiť gendrové a vekové zloženie tímu. Tu sme v tom mali so začiatku skoro úplne jasno. 120 účastníkov s veľkou vyše 90% prevahou mužského pokolenia.

V rámci tejto akcie sme dostali možnosť vyskúšať si po hotelový areál na Orave, kde sme zatiaľ športové hry nerealizovali a veru boli sme milo prekvapení. Dominovalo mu akurátne mini futbalové ihrisko s prírodnou trávičkou, ktoré sme bez váhania využili na futbalový zápolenia. Sekundovalo mu exteriérové volejbalové ihrisko, takisto na tráve a betónová plocha s dvoma basketbalovými košmi, ako stvorená na streetbalový turnaj. Vychytávkou bola petangová plocha, na ktorej zviedli družstvá do poslednej sekundy mimoriadne vyrovnané súboje. Benefitom bolo multifunkčné ihrisko s umelou trávou, na ktoré sme umiestnili radarovú bránku a na ktorej si účastníci mohli vyskúšať kto z nich má najtvrdšiu strelu. Skupinu športových priestorov uzatvárala krytá hala, do ktorej sme umiestnili stolnotenisové zápasy.

Popasovať sme sa museli s prípravou turnajových pavúkov spomínaných šiestich odvetví počas iba 5 hodín tak, aby boli minimálne prestoje a končiť sme museli takmer na minútu presne. Zároveň bolo podmienkou, aby sa zápasy jednotlivým družstvám prelínali iba minimálne alebo vôbec. Zabezpečiť rozhodcov z úplne cudzieho regiónu bol takisto neľahký oriešok a dopĺňali sme aj tzv. „nadháňačov“, ktorých úlohou bolo zháňať jednotlivé tímy a zbierať odkopnuté lopty. Zhostili sme sa aj moderovania akcie a dúfame, že celkom obstojne 😉

Športový deň šlapal ako dobre namazané hodinky a bolo pre nás veľkým zadosťučinením sledovať ako si ho jednotlivé tímy a účastníci užívajú. Celý priebeh bol navyše mimoriadne férový, takmer bez faulov a za to patrí všetkým zúčastneným maximálna pochvala. Cieľ bol si spoločne zašportovať a stráviť príjemný čas v prírode, čo sa nám podarilo naplniť takmer do bodky. Počasie bolo počas celého dňa na našej strane a vďaka severnej lokalite bolo v ideálnej teplote na športovanie.

Ďakujeme za veľmi príjemné podujatie nášmu novému klientovi a pevne veríme, že sa vidíme aj pri ďalších spoločných eventoch!

Kompletná ponuka Športové akcie