can you buy stromectol over the counter manufacturers generic stromectol buy cheap stromectol best price without prescription stromectol instructions

Firemný športový deň

Hilti

18.8.2022

Hotel Orava

Športu vďačíme za zdravie, šport nás priviedol k podnikaniu a športu ostávame naďalej verní 🙂 Firemný športový deň a jeho organizácia je jedným z pilierov našich služieb. Práve preto sa ku každému klientovi, ktorý nám jeho organizáciu zverí do rúk, pokúšame pristupovať s maximálnou zodpovednosťou a absolútne individuálne na mieru. Tento event nebol výnimkou.

Na úvod pripravujeme batériu športových možností, od najväčších klasík až po netradičné a nové odvetvia. Klient si na základe svojich preferencií, vhodnosti priestoru a svojich skúseností vyberie novinky, alebo overené „hity“. Dôležitým prvkom pre nás je vždy zistiť gendrové a vekové zloženie tímu. Tu sme v tom mali so začiatku skoro úplne jasno. 120 účastníkov s veľkou vyše 90% prevahou mužského pokolenia.

V rámci tejto akcie sme dostali možnosť vyskúšať si po hotelový areál na Orave, kde sme zatiaľ športové hry nerealizovali a veru boli sme milo prekvapení. Dominovalo mu akurátne mini futbalové ihrisko s prírodnou trávičkou, ktoré sme bez váhania využili na futbalový zápolenia. Sekundovalo mu exteriérové volejbalové ihrisko, takisto na tráve a betónová plocha s dvoma basketbalovými košmi, ako stvorená na streetbalový turnaj. Vychytávkou bola petangová plocha, na ktorej zviedli družstvá do poslednej sekundy mimoriadne vyrovnané súboje. Benefitom bolo multifunkčné ihrisko s umelou trávou, na ktoré sme umiestnili radarovú bránku a na ktorej si účastníci mohli vyskúšať kto z nich má najtvrdšiu strelu. Skupinu športových priestorov uzatvárala krytá hala, do ktorej sme umiestnili stolnotenisové zápasy.

Popasovať sme sa museli s prípravou turnajových pavúkov spomínaných šiestich odvetví počas iba 5 hodín tak, aby boli minimálne prestoje a končiť sme museli takmer na minútu presne. Zároveň bolo podmienkou, aby sa zápasy jednotlivým družstvám prelínali iba minimálne alebo vôbec. Zabezpečiť rozhodcov z úplne cudzieho regiónu bol takisto neľahký oriešok a dopĺňali sme aj tzv. „nadháňačov“, ktorých úlohou bolo zháňať jednotlivé tímy a zbierať odkopnuté lopty. Zhostili sme sa aj moderovania akcie a dúfame, že celkom obstojne 😉

Športový deň šlapal ako dobre namazané hodinky a bolo pre nás veľkým zadosťučinením sledovať ako si ho jednotlivé tímy a účastníci užívajú. Celý priebeh bol navyše mimoriadne férový, takmer bez faulov a za to patrí všetkým zúčastneným maximálna pochvala. Cieľ bol si spoločne zašportovať a stráviť príjemný čas v prírode, čo sa nám podarilo naplniť takmer do bodky. Počasie bolo počas celého dňa na našej strane a vďaka severnej lokalite bolo v ideálnej teplote na športovanie.

Ďakujeme za veľmi príjemné podujatie nášmu novému klientovi a pevne veríme, že sa vidíme aj pri ďalších spoločných eventoch!

Kompletná ponuka Športové akcie