Night of Chances 2016

Adidas

30.11.2016

FIIT STU

https://www.youtube.com/watch?v=s-SL43g9zcs

Night of Chances patrí medzi zaujímavé jobfair eventy, kde sú pre vysokoškolských študentov a mladých absolventov pripravené rôzne prednášky, workshopy a diskusie. Zároveň majú počas „večera šancí“ uchádzači o prácu či zamestnanie možnosť spoznať osobne a naživo svojich potenciálnych zamestnávateľov a budúcich kolegov (samozrejme to platí aj opačne).

Pre nášho klienta sme kompletne zabezpečili kreatívny návrh a následne aj produkčne zabezpečili prezentačný stánok hlavného partnera. Podľa požiadaviek a zadania klienta sme vybrali „hipster style“ ako tému na tento ročník. Priestor bol ladený predovšetkým do dreveného inventáru, vrátane pódiového horizontu, ale nechýbali ani vkusné doplnky v podobe kvetov, retro popcornového stroja či pohodlného sedenia na sedacích vakoch. No a keďže cítime s hipstermi, tak kávička a bicykel nechýbali tiež 🙂

Hlavnou aktivitou pre záujemcov o stáž/zamestnanie v Adidase bola príležitosť natočiť krátke self-promo video v namieru pripravnej video-búdke. Neklamným dôkazom, že naša prezentácia mala zmysel sa stalo niekoľko úspešných kandidátov z radov absolventov a návštevníkov tohto zaujímavého podujatia.

O rok neskôr sme pripravili opäť štýlové riešenie stánku. Ako sme ho poňali o rok neskôr – posúďte sami.

Kompletná ponuka Promotion