Vianočná party

Tesco

12.12.2022

x-bionic sphere

Trvalo takmer presne tri roky kým sme sa vrátili k zimnej klasike eventových agentúr – vianočným indoorovým večierkom. Dôvody všetci dobre poznáme a aj keď sme poctivo kreovali aj alternatívne a bezpečné programy, tak predsa len.. Vianočná party so všetkým, čo k tomu patrí, tak presne na ňu sa už veľmi tešili aj my.

Ako pri všetkých eventových prípravách býva zvykom, aj teraz sme začali detailným mapovaním priestorov podľa želaní zadávateľa. Priestory v Bratislave a blízkom okolí ponúkajú rôzne kapacitné možnosti, široké cenové rozpätie a prirodzene veľkú rolu hrá aj dostupnosť termínov. Po zvážení všetkých pre a proti sme spoločne s klientom zvolili dôverne známe prostredie exkluzívneho rezortu v Šamoríne. Príprava a inštalácia techniky a dekorácií vzhľadom na vystúpenie A-čkovej slovenskej kapely začala už v skorých ranných hodinách a prirodzene musela byť na najvyššej možnej úrovni. Rovnako ako samotný koncert kapely. Ale o tom o trošku neskôr 🙂

Súčasťou inštalácie resp. prípravy priestorov je štandardne aj tematická výzdoba, rozmiestnenie stolov, kvetinových a ďalších dekorácií tak, aby všetci hostia zažili nielen skvelý program, občerstvenie a zábavu, ale aby s celkovým zážitkom išlo ruka v ruke aj čaro lokácie. Priamo v sále nemohol taktiež chýbať tanečný parket, ktorý dostal prvotriedne „zabrať“ až do rána bieleho. Pre hostí bola taktiež pripravená a personálne posilnená akreditácia či šatňa, kde si hostia mohli odložiť svoje kabáty či bundy.

Príchod takmer 500 hostí bol rozdelený na individuálne prichádzajúcich vlastnou dopravou a účastníkov, ktorých sme doručili luxusným autobusom z centrály, priamo do priestorov eventu. Samozrejme bol zabezpečený aj koordinovaný večerný a nočný odchod autobusov späť.

Samotný program vianočného večierku s podtitulom „Konečne spolu“ bol postavený veľmi nenútene, aby si všetci naozaj a konečne mohli užiť spoločné chvíle a nadupaný firemný večierok s dobrou hudbou, občerstvením a najmä zábavou. Nechýbal ani tradičný fotokútik s okamžitým vyvolaním fotografií. Hlavným bodom programu bol spomínaný koncert – do poslednej chvíle tajeného prekvapenia večera – kapely IMT Smile. A bratia Táslerovci s ich družinou nenechali nikoho na pochybách, že sú absolútnou špičkou slovenskej scény. Ich koncert bol na skutočne vysokej úrovni a najlepším dôkazom bola spevom a tancom sa otriasajúca sála, v samotných základoch. Po jeho skončení sa pokračovalo v zábave so skvelým DJ-om až do poslednej možnej minúty. A tak to máme radi 🙂

Ďakujeme nášmu klientovi za ďalší skvelý spoločný event a už teraz sa tešíme na veríme že kopec ďalších v roku 2023!

Kompletná ponuka Event