Summer Party

KONE Business Services

2.6.2023

Závodisko - Dostihová dráha, Bratislava

Summer párty, športový deň, letná firemka.. poznáme to všetci, my ako ľudia „z fachu“ ešte lepšie. V tomto prípade bola oficiálnym názvom prvá verzia z vyššie menovaných. V prostredí petržalskej dostihovej dráhy – Závodiska – sme pre nášho nového klienta pripravili veľmi príjemné letné popoludnie. Teda lepšie povedané popoludnie, ktoré trvalo až do polnoci. Ale poďme na to postupne 🙂

Oficiálny štart podujatia bol ohlásený na 14:00, avšak samozrejme všetko bolo pripravené už o hodinu skôr. Po zaparkovaní na vyhradenom parkovisku a akreditácii (celkovo sme privítali takmer 250 hostí) nemohol chýbať welcome drink či menší snack na zahryznutie. Po krátkom oficiálnom príhovore už postupne začali prebiehať aj jednotlivé aktivity, turnaje či sprievodný program. V rámci športového programu si v úvode zmerali účastníci sily vo futbale, kde vo finále nemohla chýbať ani znelka Ligy Majstrov 🙂

Paralelným turnajom bol súčasne aj bedminton, kde nám ukázali najmä účastníčky skvelé športové výkony. Tretím turnajom „do partie“ bol volejbalový šampionát, ktorý mal z hľadiska počtu zapojených hráčov jednoznačne najväčší úspech. Avšak program nebol zameraný len na šport, ale pripravený bol aj ďalší sprievodný program predovšetkým v podobe fotokútika s okamžitým vyvolaním fotografií, rôzne nafukovacie atrakcie (zorbový futbal či hamster ball) alebo menšie moderované súťaže pri pódiu.

Na takomto type podujatí nesmie chýbať ani kvalitné technické a inventárové zabezpečenie – chilloutové sedenie v sedacích vakoch je osvedčenou klasikou, pridali sme viacero altánkov či prestrešenia gastrozóny na skrytie sa pred júnovým slniečkom a ako bonus sme na večernú časť aj pripravili osvetlenie stromov svetelnými reťazami. To vždy vytvorí skvelú atmosféru 🙂 O tú sa však staral aj výborný DJ a v neposlednom rade chutný a osviežujúci catering.

Dobrá nálada pokračovala v uvoľnenom móde až do večerných hodín, kde sa už aj vo veľkom tancovalo 🙂 Ďakujeme za veľmi príjemnú „letnú“ spoluprácu a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné eventy. A samozrejme aj v iných ako letných mesiacoch!

Kompletná ponuka Event