Safilo Summer Launch

Safilo

11.6.2021

Zámek Mikulov

Po vyše ročnom výpadku kvôli korona obmedzeniam to bol náš prvý offline event, ktorý nás opäť naplno vtiahol do hry. A aj keď sme – priznávame – boli spočiatku sami skeptický ohľadne jeho realizácie, nakoniec všetko dopadlo na výbornú. Gratulujeme klientovi, že aj napriek nepriaznivým prognózam termín skvele naplánoval a môžeme zodpovedne vyhlásiť, že sme boli skutočne medzi prvými, ktorí odštartovali eventovú sezónu, ako sme ju všetci poznali ešte z čias predpandemických. Safilo Summer Launch event Mikulov sa teda mohol začať.

Miesto konania sme dostali za úlohu vyhľadať v slovensko-českom pohraničí a po dôkladnom preverení ubytovacích a priestorových možností sme jednohlasne vyhlásili za miesto konania krásne priestory historického zámku v Mikulove. Presvedčili nielen nás, ale aj nášho klienta krásnou zrekonštruovanom kongresovou sálou, ktorá spĺňa aj náročné korona obmedzenia so svojou dostatočnom kapacitou, takisto prepojením s nádhernou vonkajšou záhradnou terasou a ideálnym open-air nádvorím na večernú časť akcie.

Keďže sme si chceli dať mimoriadne záležať na pozývacom procese, pre pozvaných hostí sme vytvorili na mieru pripravenú microsite, na ktorej sa mohli rýchlo a prehľadne dozvedieť všetko potrebné a intuitívne sa priamo aj prihlásiť. Pre záujemcov sme s radosťou zabezpečili i ubytovanie v krásnych mikulovských hoteloch.

Samotný event sa skladal z troch častí – odbornej časti, čaši prosecca na terase zámku a večernej afterparty. Patronát nad celou akciou prevzal a svojej úlohy konferenciéra celého eventu sa exkluzívne zhostil pán Maroš Kramár, ktorý počas odbornej prezentácie kick off projektu Safilo Vision dokonale sekundoval prezentujúcim. Po profesionálnej časti v historickej kongresovej sále nasledoval neformálny pohár vína na zámockej terase s prekrásnym výhľadom na Svatý kopeček, ktorý si všetci vychutnali za živých tónov saxofónového inštrumentalistu.

Večerná časť na nádvorí zámku patrila na úvod výbornému jedlu a pitiu, vďaka nášmu dodávateľovi cateringu, ktorý opäť zahviezdil, ale následne už prenechal slovo kultúrnemu programu, kde výborný vstup namiešal saxofónový set s prítomným DJ-om. Následne prítomných rozhýbala live band Ivany Regešovej, prekvapil Maroš Kramár živým speváckym vystúpením, nechýbala vtipná tombola, ani fotokútik so zábavnými rekvizitami a na záver si už všetkých prevzal do svojho područia náš dvorný DJ. Letnému večeru na krásnom Mikulovskom Zámku naozaj nič nechýbalo. Bolo nám cťou a potešením.

Tešíme sa na ďalšie pokračovania… 🥰

Kompletná ponuka Event