ROYAL CANIN – 10 let na českém a slovenském trhu

Royal Canin

30.6.2021

online

Oslava výročia založenia spoločnosti aj bez možnosti osobného stretnutia zamestnancov? Pre nás žiadny problém 😉

Pred pár mesiacmi sme boli oslovení s možnosťou pripraviť ponuku na usporiadanie online galavečera pri príležitosti okrúhleho výročia založenia spoločnosti Royal Canin na Česku a Slovensku. Vzhľadom na pandemické opatrenie sme boli postavení pred celkom slušnú výzvu – bez osobného stretnutia pripraviť hodnotný online event na skutočne top úrovni. Zvládli sme to? Posúďte sami nižšie! 👇

Počas približne dvojhodinového programu sme pre našich online hostí prichystali program, ktorý rozhodne nenudil. Po úvodnom privítaní bolo pripravené krátke video s pozdravmi od zástupcov firmy zo všetkých častí sveta. Nasledovalo „historické video“, ktoré bolo prierezom najvýznamnejších firemných udalostí od jeho vzniku. Od firemných míľnikov až po neformálne firemné posedenia, ktoré sú kľúčom k dobrému kolektívu. Po tomto začiatku česko-slovenská moderátorka Daniela Šinkorová už privítala aj zástupcov firmy, ktorí sa takto pozdravili svojim kolegom.

Ďalším bodom programu bola skvelá barmanská show, ktorá sa končila skutočne tak ako sa na výročie patrí. Hostia si z nami doručených ingrediencií a barmanského príslušenstva pod taktovkou šikovného bartendra sami doma namiešali špeciálny drink, s ktorým si následne všetci spoločne aspoň na diaľku pripili. Výročný drink bol samozrejme v korporátnych farbách klienta ☺️ Po spoločnom prípitku sa už na obrazovku dostala Ivana Regešová, ktorá svojim šarmom a skvelým spevom odprezentovala svoj prvý vstup v rámci tohto gala online eventu.

V rámci sprievodného programu bol ďalším bodom programu online fun kvíz plných českých a slovenských otázok po ktorých prišlo na rad netradičné oceňovanie zamestnancov, ktorých sme prepájali obrazom priamo do štúdia. Samozrejme záverom nemohli chýbať ďalšie spevácke vstupy, ktoré rozhýbali nielen prítomných v online štúdiu a na záver odovzdanie štýlového obrazu od prítomného street art umelca, ktorý maľoval live act priamo počas konania online eventu.

Táto akcia nás presvedčila, že gala event sa dá pripraviť aj v online prostredí skutočne noblesne. Nielen vizuálne, ale aj programovo po obsahovej stránke bol pričinením inovatívneho prístupu klienta dynamický a hodnotný naprieč celým priebehom. Ďakujeme novému klientovi za skvelú spoluprácu a pevne veríme, že sa stretneme aj na ďalších online aj offline podujatiach! 🤞😎

Kompletná ponuka Event