Reprezentačný ples STU

STU

15.1. 2016

Stará Tržnica, Bratislava

Začiatkom roku 2016 sme zabezpečovali kompletnú organizáciu plesu najstaršej a najlepšej univerzity u nás – Slovenskej technickej univerzity v Bratislave s podtitulom „Objavme spoločne čaro magického momentu“.

Priestory Starej tržnice sme elegantne vyzdobili, nasvietili a pripravili pre niekoľko stoviek čestných hostí. Plesom sprevádzal Sajfa, a o hudobnú časť sa postarali Sendreiovci s Laskym či Ivana Regešová. Súčasťou bohatého programu bola aj Akadémia tanca Tomáša Surovca, ale aj polnočné tanečné prekvapenie v podobe celosvetovo uznávanej Mirror Family, ktorí sa „blýskali“ v doprovode laserov jednej z najlepších slovenských firiem Kvant. Toto predstavenie vizuálne nadchlo všetkých prítomných.

Dobré jedlo je bezpochyby nevyhnutnou súčasťou každého plesu a samozrejme nechýbalo ani na tomto okúzlujúcom galavečeri. Mimo neho našich hostí zabával aj dobre vybavený fotokútik s veľkým repertoárom vtipných rekvizít. Pre pánov bol zas pripravený cigarový a rumový kútik. Takisto sme veľmi radi, že súčasťou bohatého programu bola aj charatitatívna zbierka, ktorej výťažok putoval pre autistické centrum.

Tento event dopadol naozaj výborne, čomu nasvedčoval aj plný parket a kvalitná zábava, ktorá pokračovala do skorých ranných hodín 😉

Kompletná ponuka Event