Pravidelné Fanzóny pre ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan Bratislava

rok 2019

Tehelné Pole, Bratislava

V nedeľu 3. marca 2019 sa po takmer desiatich rokoch dočkali priaznivci najslávnejšieho slovenského klubu. Po dlhých peripetiách bol konečný otvorený moderný futbalový stánok Tehelné Pole s kapacitou 22.500 divákov. Okrem slávnostného otvorenia nového štadióna či oslavy stého výročia založenia klubu sa naša agentúra podieľala aj na ďalších podobných aktivitách.

Tou najpravidelnejšou boli tzv. Fanzóny pred domácimi zápasmi ŠK Slovan Bratislava. Tieto Fanzóny sa pravidelne otvárajú niekoľko hodín pred úvodnými výkopmi. Ich cieľom je primárne spríjemnenie zážitku z návštevy futbalového zápasu, ale aj možnosť sa zabaviť, občerstviť či si zakúpiť klubový suvenír. Nový štadión Tehelné Pole disponuje priestranným námestím, kde je možné umiestniť viaceré aktivity pre návštevníkov.

Medzi tie najčastejšie aktivity počas domácich Fanzón patria:
– bufet s občerstvením a čapovaným pivom
– fanshop s potlačom dresov
– podpora Cashless systému
– futbalové turnaje v mini-arénach
– nafukovacie atrakcie pre deti aj dospelých
– krsty kníh v rámci edície Belasé legendy
– kompletné produkčné zabezpečenie aktivít

Okrem týchto aktivít sme samozrejme pripravovali aj viaceré ďalšie, rovnako aj personálne zabezpečnie rôznych súčastí zápasového programu priamo na štadióne (match management, briefing personálu, technická podpora či koordinácia).

Tešíme sa na ďalšie Fanzóny a už teraz vymýšľame novinky, aby sme dokázali návštevníkov stále pozitívne prekvapovať 🙂

Kompletná ponuka Event