Otvorenie komunitnej záhrady

Tesco

19.5.2022

Zlaté Piesky

Pre nášho klienta sme za posledné roky pripravovali viacero menších, povedzme že stredných, ale i tých úplne najväčších eventov. Koncom mája sme mali možnosť realizovať opäť niečo nové a priznáme sa, že aj nášmu srdcu blízke a netradičné ☺️

V lokalite na Zlatých Pieskoch sa nachádza nielen veľké obchodné centrum, ale taktiež ústredie celej spoločnosti a v zadnej časti za obchodným centrom pomerne rozľahlé prírodné plochy. Práve tieto miesta boli dlho ponechané napospas osudu, respektíve neboli nijakým spôsobom využívané. To sa v posledných mesiacoch, po skvelom impulze zo strany zamestnancov začalo meniť. Po revitalizácii v časoch pandemických a najmä pričinením dobrovoľníckej práce tu vznikla nesmierne príjemná komunitná záhrada.

No a práve slávnostné otvorenie tohto priestoru pod našou produkčnou záštitou bolo zlatým klincom úspešnej rekonštrukcie priestoru. Vznikli tu naozaj mimoriadne možnosti na trávenie pracovného aj voľného času, aktívneho oddychu, ale v neposlednom rade si tu našlo miesto komunitné pestovanie zeleninky, byliniek, rastlín a kvetov. Po zasadení stromčekov aj chutného ovocia.

Našou úlohou na tejto príjemnej akcii bolo dať otvoreniu komunitnej záhrady oficiálny punc prostredníctvom zabezpečenia potrebného mobiliáru a kvalitného cateringu s osviežujúcimi nápojmi a jedlom. Program bol vo veľkej miere voľný a nenútený, do priestoru hrala tlmená podmazová hudba, k dispozícii bola požičovňa športových potrieb, nechýbali ani partnerské stánky s ochutnávkou vína, organických potravín a jedlých kvetov. K dispozícii bol aj street art workshop v podaní popredných slovenských umelcov, v rámci ktorého si všetci prítomní mohli vyskúšať maľovanie sprejmi na 25 metrovú stenu. Z tej následne street artisti vyčarovali krásny prírodný motív, vhodne dopĺňajúci celú atmosféru záhrady.

Tešíme sa, že sme mohli byť súčasťou tohto na naše pomery výnimočného projektu a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné akcie. Či už priamo tu v Tesco Komunitnej záhrade, alebo na ďalších spoločných projektoch v iných unikátnych priestoroch ❤️

Kompletná ponuka Event