Otvorenie distribučného centra

Action

28.9.2021

P3 Logistic Parks

Slávnostný moment v podobe openingu nových firemných priestorov je vždy významným míľnikom v histórii každej firmy. O to viac v prípade otvorenia nového logistického centra, najmä pokiaľ ide o priestorovo naozaj veľký objekt 🙂 Preto sme radi, že v prípade slávnostného otvorenia distribučného centra pre holandskú spoločnosť Action sme boli oslovení na spoluprácu pri príprave tohto jedinečného aktu.

Na rozdiel od tradičných eventových udalostí a projektov bola príprava celej organizácie slávnostného dňa náročnejšia v podobe dodržiavania prísnych pravidiel pri príprave (ale aj priebehu) programu. To znamená nielen absolvovanie bezpečnostného školenia, ale aj vstupovanie do priestorov len v špeciálnej obuvi, či v reflexnej veste. Samozrejme to nebolo nič s čím by sme si nevedeli dať rady 🙂

V rámci programu sme začínali ranným príchodom „krstných otcov“, ktorí absolvovali slávnostné strihanie červenej pásky spojenej s fotením. Od desiatej hodiny už prebiehal oficiálny program, ktorý bol svižný, ale súčasne príjemný a atraktívny. Hostí po príchode čakala tradičná akreditácia a menšie občerstvenie. Úvodným bodom programu na pódiu bolo folklórne vystúpenie umeleckého súboru, po ktorom už nasledovali príhovory jednotlivých rečníkov, zástupcov klienta a partnerských spoločností. Finálnym aktom otvorenia bolo odovzdanie umeleckého vyobrazenia samotného logistikého centra a jeho lokality prítomným umelcom za podpory mohutnej salvy konfiet.

Po tejto oficiálnej časti už nasledoval naozaj mimoriadne chutný catering a pre záujemcov taktiež prehliadka novučkých skladových priestorov. Samozrejme s dodržiavaním všetkých bezpečnostných pravidiel. Pri rozlúčke hostia dostali ešte ďakovný balíček, ale tým sa naše aktivity neskončili, keďže pre zamestnancov z nasledujúcej zmeny bolo v kantíne pripravené taktiež chutné a bohaté občerstvenie.

Ďakujeme nášmu najnovšiemu klientovi za veľmi príjemnú spoluprácu, držíme palce pri ďalšej prevádzke a veríme, že sa naše pracovné cesty skrížia aj pri ďalších možnostiach 🙂

Kompletná ponuka Event